reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
dzieki Ladina

tez je czytam :tak:
duzo pomogło mi to forum ale tez potrafi zakrecic w glowie :happy:

no nic jade do PL
daje papiery na Policje o pozwolenie
czekam,nawet miesiac ...i korzystam ze sluzby zdrowia :-p
 
Cześć laseczki!

Wróciłam z Polanicy Zdrój, fajnie było, troszkę odpoczęłam od mojego Wika.
a Wiku wcale za nami nie tęsknił, widać było po mojej mamie że była wykończona, no ale to tylko 2 dni :-p

teraz pakujemy się i wprowadzamy do nich, bo oni jadą na kilka dni na urlop i nie biorą ze sobą kotów, a wiadomo trza się nimi zająć więc pomieszkamy troszkę na 55 metrach - wow tyle przestrzeni :-D
hehe :-)
także od jutra sklikam się z Wami już od nich :happy:

a dzisiaj bylam u fryzjera i zrobiłam sobie nową fryzurkę i brewki.

poza tym chyba zrobię sobie dermabrazję u kosmetyczki :-p - juz gadałam z kosmetyczką oglądala moją cerę i wygląda na to ze 3 zabiegi wystarczą...
ale bedę piękna... :happy2:

doczytalam ze Larvunia ma dietę i musi się kłuć. Nie bój się to nie takie straszne, mój maż się kłuje już kilka lat bo jest chory na cukrzycę insulinozależną. A więc nie tylko kontrola cukru ale i zastrzyki z insuliny. Da się przeżyć ;-)

Buźka ;-)
idę położyć dziecko :happy:
 
lilka sorki kochana, ale nie zauwazylam ze chcesz wpasc na kuraka :-) Jeszcze masz szanse zostalo conieco :-D Hmm... tylko czy nie masz do mnie za daleko?? ;-)
Milego wieczorka mamuski!
 
reklama
witam

Była dzis tu Kajunia? Przepraszam ale nie mam czasu cofnac sie i poczytac... :zawstydzona/y:

dopiero dotarłam :-D:-D:-D

larvuniu niesamowite masz te ograniczenia jedzeniowe :zawstydzona/y: :szok: :zawstydzona/y:

Lilka wracaj do Nas ;-) i pomyśleć, że mój szwagier chce zamieszkać w Norwegii :cool: chyba wybiję mu ten pomysł z głowy :-p

misiu witaj :-)

Women hmmmm kalafiorek powiadasz :happy2: już pewnie się nie załapię :dull:

no a ja dzisiaj byłam u fryzjera :happy2: jestem mega zadowolona, bo jeszcze takich ślicznych włosków nie miałam :happy2: no i wróciłam od gina :-) gin przemiły :-) na uczulenie zapisał mi dodatkową maść i powiedział, że mam sobie związać łapki żeby się za bardzo nie drapać :-p no i maluchy bardzo dorodne :szok: jeden ma prawie 1400g a drugi 1500g :nerd: strasznie wariowały na usg i lekarz miał problem żeby wogóle dorwać maluchy do mierzenia :happy2: jak stwierdził "na bliźniaki bardzo DUŻE dzieci":tak: ... no i kontrola dopiero 5 września, bo wszystko jest jak najbardziej OK :-) powiedział, że mam się przygotować bo już niedługo trafię na patologię na podtrzymanie, no i myślę że przetrzymają mnie do 36tc :tak: no i płacząc ze szczęścia będę się witać z moimi maluchami po drugiej stronie brzuszka :-)

a teraz lecę na zupę mleczną (mam na nią dzsiaj chcicę :-p)
 
Do góry