reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA WROCŁAWSKICH MAM - bez komentarzy

reklama
witam! jestem mamuśką z okolic różanka, karłowice dokładnie ulica chorwacka szukam mamusiek chętnych do wspólnych spacerków oraz zajęć dla dzieci i wspólnych ploteczek. Mam kochaną córeczkę w wieku 8,5 miesiąca. Jestem przedszkolanką, mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć i w przyszłości chciałabym się tym zajmować, jednak na razie chcę poznać okoliczne mamusie. proszę o kontakt sms-em 660-754-199 lub mailem marys6@interia.pl, pozdrawiam, Dorota i Tatianka
 
witam :) mama : Sylwia z synkiem Kajetanem (2 tygodnie) okolice Poświętne :) okolice Kamieńskiego i Żmigrodzkiej
 
Witam wszystkie Mamusie:) mieszkamy na osiedlu akademicka przy mostach warszawskich. Jezeli komus sie opatrzyły trasy spacerowe w pobliżu to zapraszam na wspólny spacer i ploty o dzieciach:)) Magda i Patryk
 
Cześć, my mieszkamy w okolicach Aqua Parku. Moj synek ma 8 miesięcy. Mieszkamy tu od niedawna. Jezeli uważacie, że fajniej byłoby z kims jeszcze spacerować, wymieniać doświadczenia i nadzwyczajniej pogadać to napiszcie.
 
Witam :) jezeli jest jakas mama z okolic ul.Kosciuszki, Tarugutta, ktora chodzi na spacery ze swoim dzieciatkiem w okolicach Niskich Lak i nudzi jej sie samej to zapraszam do spacerow wspolnych :) Mam synka 6miesiecznego :) alibi5@wp.pl
 
Witam:-) jestem mamą bliźniaczek Weroniki i Nikoli,mieszkamy we Wrocławiu w śródmieściu,okolice ul.Wyszyńskiego.
Zapraszamy do wspólnej zabawy na placu zabaw przy ul.Jaracza,jesteśmy tam niemal codziennie,wspólne spacerki też mile widziane,moje dziewczyny uwielbiają inne "dzidziu":tak:
 
Witajcie mamuśki. Mieszkam w okolicy aqua parku i codziennie wychodzimy z 4,5 m-c Mateuszem do parku koło basenu. Jak ktoś ma ochotę na wspólny spacerek było by nam miło ;)
 
reklama
Do góry