reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
witam chcialam sie zapytac czy mozliwe ze wynik z betahcg wyszedl mi zle ?? ostatni okres mialam 18 .09 zrobilam chyba z 10 testow z 4 z nich wyszly pozytywne bylam na badaniu i wyszlo mi 1. mozliwe jest ze sie pomylili miala ktoras z was pomylke przy becie ??? przez ostatni tydzien =) zrobilam nawet 3 testy na raz z jednej probki moczu 2 negatywny jeden pozytywny i to 2 wyrazne kreski juz sie pogubilam jutro wizyta u gin ciekawa jestem co mi powie pozdrawiam co op tym myslicie ??? prosze o odpowiedz
 
reklama
A ja cichutko odliczam dni. @ powinna nadejść 1 listopada...potem wiesiołek i dużo ćwiczeń fizycznych z mężem tak ok 13stego ...
W listopadzie mąż będzie miał 30stkę więc trzeba mu prezencik zrobić:)
 
Do góry