reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
A my staramy sie w tym tygodniu :) rzekomo mam dni plodne, a owulacja powinna byc 19.12.07 wiec jeszcze 2 dni....zobaczymy czy wyjdzie nam jakas dzidia lub dwie....choc 2 pewnie nie wyjda,bo juz raz je stracilismy..... Pozdrawiam Was wszystkie
 
DZIEWCZYNKI ZEBY WAS BYLO CORAZ WIECEJ STARAJACYCH SIE --A POTEM PRZYSZLYCH MAM....

TRZYMAM KCIUKASY ZA WSZYSTKIE "STARĄCZKI"
UDA SIE UDA UDA UDA na 100%:-D:-D:-D:-D:-D


 
Ja też juz drugi cykl się staram:) i mam nadzieję, ze Nowy Rok przyniesie radosna nowinę:) % stycznia powinna być @
 
Witam Was Dziewczynki:-) święta Za Pasem, Chwile Radości A Ja Zaś Mam Doła Oczywiście @ Nadjechała :-( Czyli Dalej Czekać życzę Wszystkim Na Te święta Spokojnych I Owocnych Dni I Wielu Fasolek :-):-):-) Niech Wam Się Poszczęści Pa
 
reklama
To ja też się dołączam. Staram się od roku. Pierwszego stycznia mam nadzieję zobaczyć magiczne 2 kreseczki.
Pozdrawiam (pełna optymizmu i nadziei):tak:
 
Do góry