reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

Ale ładne te wasze zakupy, ja też się już wciągnęłam w wir....jeszcze nie znam płci ale czuje ze to chłop bo wszystko jakies chłopskie kupuje:-D
 
reklama
Hej,
Mam pytanie dokładnie takie samo jak Szafirek83, tyle że mój termin to 02 marzec, to jakiej wielkości kombinezon powinnam kupić? Czytam, że większość z Was kupuje ubranka od rozmiaru 62, czyli najlepiej ten rozmiar podajże 56-58 opuścić? Jakoś łatwiej mi przychodzą zakupy na 3-6 miesięcy :)
 
Cat,Ola,Lokata,tez ogladalam takie kombinezoniki.ja mam termin na 26 marca,wiec przyda mi sie na max.1 miesiac.jaki rozmiar powinnam kupic? 56 czy 62?choc rozsadniej wydaje sie 62...

Milutek,sliczne te spioszki kolorowe!!!
Szafirku ja też mam termin na koniec marca ale zdecydowałam się na 62 bo jesli dzidzia będzie ważyć np. 4,5 kg to w 56 może nie wejść, a dużo teraz takich dzieci się rodzi
 
Doris, mam taki sam termin i ja teraz myślę nad rozmiarem 68. Patrząc na to co się dzieje w ostatnich latach w pogodzie, bardzo możliwe jest, że kombinezon potrzebny będzie dziecku dłużej niż miesiąc, więc i 62 może być pod koniec przyciasne.. A dziecko przecież będzie leżeć, nie skakać czy biegać, więc za duże ubranko nie powinno mu przeszkadzać :-)
 
kurcze a ja jak narazie mam tylko lozeczko....czekamy do nastepnego czawrtku, wtedy dowiemy sie czy chlopiec czy dziewczynka i chyba skusze sie na male zakupy po usg:)

 
Widziałam ostatnio w sklepie ten specjalny smietnik na pampersy ,kosztował ok 200zł,wie ktos moze czy to mozna kupic uzywane?moja znajoma ma i twierdzi ze jest to fajna rzecz.
 
oglądałam dzisiaj taki komplecik kurteczka i spodnie ze stópkami ala kombinezon chciałam kupić wiekszy żeby osłużyło też na przyszła zime i jestem w kropce bo niewiem jaki rozmiar 80 -90 czy jak myślicie jaki?
 
reklama
Do góry