reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

reklama
Hej, u mnie żadnych nowości... liczyłam na to, że na piątkowej wizycie dostanę termin następnego USG (drugiego zresztą!!!), a tu okazuje się, że dopiero na następnej, czyli za miesiąc... :( Tak więc nadal nie mam potwierdzenia, że moja córeczka będzie córeczką ;) Ale na razie wystarczy mi, że tak cudnie bryka i fika nieustannie ;D Pozdrawiam!!!!!!!
 
Hej Klementynko- kronikarzu, melduje ze u nas juz nie bedzie niespodzianki bo zezarla mnie ciekawosc i namowilam Meza na podgladactwo:) Wychodzi chlopaczek Michalek lub Macius jeszcze nie wiemy, prosze o uwzglednienie na liscie :)
Pozdrawiam goraco ::)
 
właśnie a'propos "połówkowego" USG...moja pani gin powiedziała mi wczoraj,ze dopiero na następnej wizycie umówi się ze mną na USG :(, ale mi widaje się, że to trochę za poźno, bo słyszałam ,że powinno się je zrobić między 21 a 23 tc, ponieważ wtedy można wykryć ewentualne wady...stasznie się tym martwię, bo za miesiąc będę już w 24 tygodniu, a ona chce się umówić na 26-28 tc, nie sądzicie, ze to za poźno trochę ??? :( planuję pójść po prostu prywatnie gdzie indziej nawet nie mówiąc nic mojej lekarce...co o tym sądzicie??
 
Ja też bym tak zrobiła ;D.
Dlatego zalecają robienie ok 24 tygodnia, że wtedy narządy są już w miarę ukształtowane, a skóra Maluszka jeszcze na tyle przezroczysta że dobrze widać, potem widać słabiej.
 
reklama
Witam
Mam na imię Ania i spodziewam się drugiego dzidziusia 21 listopada.
Jeżeli można to proszę mnie dopisać do listy.
 
Do góry