reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Mamus Lipcowych

reklama
Dziewczyny jutro kolejne USG jestem już w 11 tygodniu czuje się fantastycznie a do tego plamienia ustały bardzo się bałam trwały prawie 20 dni ale byłam i na pogotowiu i u lekarza i stwierdzili ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i taka jest moja natura na szczęście jest tak jak mówili do 11 tygodnia miało wszystko się ustabilizować i tak jest mam nadzieje że jutrzejsze badanie tez będzie pomyślne. To będzie pierwsze takie porządne badanie tutaj bo w Danii niestety nie bardzo chcą ratować ciąże do 12 tygodnia stawiają na naturę i tego się tutaj bałam, tylko dzięki mojemu rodzinnemu lekarzowi zawdzięczam wizyty na pogotowiu i oddzielne złoty doktor naprawdę złoty Mam nadzieje ze podzielę się z wami jutro piękną fotką mojego dzidziusia Pozdrawiam i życzę zdrówka
 
Justyna zapraszamy Cie na watek glowny tam piszemy co u nas tutaj to tylko lista mamusiek:-)

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry