reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

hej
Ja już prawie 4 lata siedzę w domku:) z moimi 2 córeczkami:) Od września 2010 moje córeczki idą chyba do przedszkola. Do pracy na razie się nie wybieram, gdyż planuję trzecie dziecko:)
 
reklama
Witam i ja również się przyłanczam. Moja Oliwka 23 stycznia skończy 15 miesiecy i przez ten czas siedzę z nią w domu, no nie tylko bo z tego poł roku przesiedzielismy w szpitalach:(((
Marzena mama Oliwki
 
Witam i ja sie dołanczam,jeste mama dwujki dzieciaczków,córka Nikola ma 5 lat a Dawid 5 i pół miesiaca....Od 5 lat siedze w domu i chyba nic w tym kierunku sie nie zmieni bo nie mam z kim zostawic maluchów....
 
Witam również i ja mamusia Adrianka 2 lata i 3 miesiące siedzimy w domku może na jesień sie to zmieni kiedy mały pójdzie do przedszkola ALE najpierw musi zacząć gadać :(:) pozdrawiam
 
Ja też wstepuje w wasze szeregi, jestem mamą 6-letniego Maksymiliana i oczekująca drugiego malenstwa,w najbliższym czasie napewno nic sie nie zmieni :-):-):-)
Mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do waszego grona i bede mogła poznac wiele fajnych osób:-):-):-)
 
Witam moge sie do was dolaczyc od czasu ciazy jestem w domku i nrazie tego nie zmienie chce byc z moim malentwem ktore wczorj skonczylo 8 miesiecy. Chce byc przynim jak sie rozwija

024013950.png


ticker.php
 
reklama

Podobne tematy

Do góry