reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
Ja Gosia mama Kingi siedze w domku od połowy ciąży i raczej tak zostanie przez dwa lata jeszcze póki mała nie pójdzie do przedszkola (wtedy będę mogła pójść do pracy jeśli znajdę) chyba ,że sytuacja mieszkaniowa i finansowa sie poprawi to może posiedze dłużej bo chcemy żeby Kinga miała rodzeństwo (a długiego odstpu tez nie chce mieć).
 
Ja też się zgłaszam. Mama Bartka, na razie jestem na macierzyńskim, ale od września idę na urlop wychowawczy i będę w domciu do momentu pójścia Bartulka do przedszkola:laugh2:
 
Zgłaszam się.
A właściwie to nie do końca ;-). Tzn.: Pracuje w domu - wychowuje dzieci (dwoje). Nie pracuje zawodowa - poza domem. Przebywam na urlopie wychowawczym itp. Na pewno to co robie w domu i poza nim z dziećmi w żadnym wypadku nie jest "siedzeniem". Kiedyś wiem, że określano to "siedzeniem przy mężu" brrrr.....
Proponuje zmianę nazewnictwa. Mamy które zdecydowały się na niepodejmowanie, bądz przerwę w pracy zawodowej na rzecz pracy domowej doskonale wiedzą (mam nadzieję) o co mi chodzi. Pierzemy, gotujemy, sprzątamy, prasujemy, karmimy, ubieramy, przebieramy, spacerujemy, biegamy, gramy, organizujemy, dopinamy, przypominamy, edukujemy itp. Na pewno nie SIEDZIMY.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich rodziców pracujących w domu i poza nim.
 
To i mnie można dopisać do listy:)Od października przechodzę na wychowawczy.W domu siedzę od początku ciąży właściwie czyli sierpnia zeszłego roku.
 
hej jesli mnie mozna dopisać :) to jestem chetna..
wypowiedzenie w pracy dostalam 17 lczerwca... i poki co siedzę w domku, a ze mieszkam za granicą na chwile obecną nie mialabym z kim malej zostawic żeby móc poszukać pracy.
pozdrawiam
 
to i ja sie dołącze z córką Amelką ;-)
Amelka ma prawie 14 m-cy. czesniej przed ciażą pracowałam pół roku i to cała moja kariera zawodowa... teraz zajmuję się szkrabem i mężem ;) z chęcią bym popracowała ale to raczej nierealne niestety
 
reklama

Podobne tematy

Do góry