reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
ja tez do was dolcze siedze w domciu i wychowuje ja narazie maluta mm nadzieje ze sytuacja sie poprawi bo inaczej bede musiala pomyslec o pracy
 
witajcie
ja też się dopisuję, chociaż siedzę w domu "dopiero" pól roku, to teraz chyba drugie pół roku też posiedzę.:-) Pozdrawiam
 
No to i ja się dołączę :happy:
Ja się zasiedziałam w domku dość długo bo już prawie 5 rok ale przez to przynajmniej więcej czasu poświęcam synkowi co bardzo mnie i chyba jego też cieszy :-)
 
reklama
witam kochane mamy
ja siedze w domu od 2001 roku :crazy: i każdy plan pójścia do pracy kończył sie kolejną ciążą :-D więc na razie siedzę i nie planuje

Jestem mamą Patryka,Oliwi i Igora :)
 

Podobne tematy

Do góry