reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Lipcowych Mamuś

reklama
Witam Was cieplutko:)))
ja również urodzę w lipcu a dokładnie 23go.
jest to moja pierwsza ciąża - z której ogromnie się cieszę!
pozdrawiam Was!!!
 
hej, ja mam również termin na 20 lipca - podobno pewniak bo na usg cały czas tak wychodzi;-) to moja pierwsza ciąża, tak więc powoli zaczynam się denerwować, bo to już niedługo:zawstydzona/y: pozdrawiam.
 
ja tez mam na 4.lipca:tak:Tak wyszlo z pierwszego usg i tego sie tu polozne i ja trzymamy.Jednak jak bylam w Polsce to lekarz powiedzial,ze on wszystkim pacjetkom radzi trzymac sie terminu z OM,a mi wychodzi na 8.lipca.I ten sam lekarz powiedzial,ze dzidziuch duzy i wyglada na tydzien starzej,wiec moze sie urodzic wczesniej,ja przewiduje sobie termin na 30.czerwca.Juz robie zaklady;-)Ale namieszalam:-p
Pozdrawiam wszystkie nowe lipcoweczki i te zadowmowione rowniez:-)
 
reklama
Witam
ja tez mam na lipiec i to 23. Jeszcze trochę czasu mam. Ale nie denerwuje się. Na razie oczywiście. To moja pierwsza ciążą, a dzidzia jest przekorna i nie chce się pokazać. Będzie niespodzianka :)
Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki :)
 
Do góry