reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

oj dopiero zauważyłam że nie podałam daty urodzenia Julka jest tylko przewidywany termin porodu,więc proszę o poprawkę
Julian ur.30.06. 07 poród naturalny
dziekujemy
 
reklama
Zosia urodziła się 27.07.2007 o 17.05 - cesarskim cięciem ( mały uparciuch nie dał sie zaprosić na świat, a nawet wygonić oksytocyną). Ważyła 4.05kg i mierzyła 61cm
 
Kochane babeczki obiecałam..ale nie jestem w stanie spełnić obietnicy, ponieważ znikam z forum, nawet jak zrobię listę to "nowe" dochodzące mamy będą "poszkodowane"
 
Mama Tomaszka urodzonego 19 lipca 2007 siłami natury:-D
[I
OQ3P.jpg

[I
HGvSp1.png
 
reklama
Dziewczyny Marika prosiła mnie o pomoc więc proszę a jeżeli będziecie mogły to piszczę do mnie podając brakujące dane a ja je uzupełnię :tak::-) A swoją drogą Marika wisisz mi wielkie piwko :-D:-D:-D

 
Do góry