reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcówek

reklama
czesc dziewczynki i kobietki tez chcialabym dolaczyc do tej listy.moje malenstwo ma przyjsc na swiat 26 czerwca....
 
Ja poproszę o dopisanie do listy głównej moich danych: płeć dziecka: chłopiec płeć poznana w 18 tyg., mam na imię Asia 26 lat ze Świnoujścia, dziękuję:-)
 
To ja tez dopiszę się do listy
Termin porodu wg OM to 29.06.2010, według USG nieco wcześniej ale trzymamy się tej pierwszej wersji a i tak to dzidzia zdecyduje o wszystkim:-)
Płeć jak narazie określana na chłopca
 
Będę wdzięczna za dopisanie :-)
Weronika, lat. 27, Warszawa.
Przewidywany termin przyjścia Wiktora na świat to 12.06.2010 (płeć ustalona w 13 tyg)
 
reklama
Do góry