reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA CZERWCÓWECZEK:):)

reklama
witaj Lika :D gratulacje :D

kurcze te terminy to dla mnie czarna magia hehe, bo jesli liczyc ,ze ciaza trwa 40tygodni to mam termin 08.06 jesli liczyc ze 9 miesiecy to 01.06.......grunt, ze jestem na 99,9% procent pewna daty poczecia LOL :D
 
Juz lista zaktualizowana;)
Rusalka pisze:
1. Agatatje - 01.06.
2. Angelika - 05.06.
3. Ola.K - 06.06.
4. aniasorsha - 06.06
5. cicha - 09.06.
6. baśka - 10.06.
7. Rusałka - 15.06.
8. Nadi -16.06.
9. Sumka - 21.06
10. Nemezis -25.06.
 
Agatatje policz sobie wg jakiegoś kalkulatora w necie - co prawda one też trochę różne podają daty ale zbliżone...tylko nie pamiętam strony konkretnej...może dziewczyny podpowiedzą a jak nie to przez wyszukiwarkę :)
 
ja juz liczylam i rozne roznie licza, ale ten na stronie wyborczej jest najlepszy i podaje tak jak ja obliczylam czyli okolo 01.06.06
nawet data poczecia sie zgadza z tym co sama ustalilam!
zobaczymy co z tego wyniknie, ale kurcze nadaje sie i do mam czerwcowych i do majowych :D
 
Witam Was dziewczynki.8
Nie weim czy wiecie ;) ale po moich i Aniołka przebojach jesteśmy czerwcowe, dokładnie 8.06 . Dzidzia rośnie i ma się dobrze serduszko bije baaaaardzo mocno!!!! Zapłodnienie było później niż nam się wydawało - cóz natura robi swoje a życie to cud!!!! :laugh:
Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny.Pozwolicie że przyłączę się do grona czerwcóweczek:)Mam wyznaczony termin na 16.06 ale potawierdzę to dopiero za 3 tygodnie po USG. Pozdrawiam.
 
Witam wszystkich. Aż boję się napisać takie to jest piękne, dokładnie w dwa miesiące po ślubie z mężem ujrzeliśmy dwie kreseczki  :) Według moich obliczeń termin będzie 25 czerwca, ale poczekajmy na lekarza. Jestem pełna radości i pełna obaw  :) Pozdrawiam!

 
Czesc dziewczynki...
Ja sobie dzidzie wyliczylam na 30 czerwca:))))
Ide na wizyte do lekarza za prawie 3 tygodnie, zobaczymy co on powie:))))
 
reklama
Do góry