reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

oj moja też dzisiaj spokojna...aż za spokojna, rano troszkę się poruszała a teraz śpi... zobaczę jak będzie do wieczora... bo jak jadę na ktg ze słabymi ruchami to mała akurat zaczyna szaleć i już nie wiem co mam mówić lekarzowi :zawstydzona/y: A tak standarowe ktg u nas wykonuje się od 39 tc...\

Obiad wstawiłam - dziś zapiekanka z makaronu z sosem słodko-kwaśnym :sorry2: 15 minut i już się piecze :blink:
 
reklama
Witam

Bylam z M w parcy u mnie aby zwolnienie zawiesc, przy okazji zakupy zrobilismy. Nie mam pojecia jak ja patrzalam na to zwolnienie i nie zauwazylam ze nie ma na nim pieczatki lekarza wiec do poprawki. Wczoraj dola zlapalam i troszke sobie poplakalam ze tak powoli u mnie to wszytsko idzie.

SupciO powodzenia na ktg

ewelad jedz jedz na Ip

ewa81r Gratuluję
 
mruczka - bardzo Cię przepraszam, ale ja na półśpiąco Was nadrabiałam po nieprzespanej nocce. Byłam przekonana, że gdzieś tam byłoiz urodziłaś...:zawstydzona/y: Nie mam siły teraz jeszcze raz czytać skąd się to wzięło. Ale moje gratki były szczere. Może okaże się wyrocznią, powodzonka...;-)
ashika - dokładnie dom otwarty, tylko niestety wiąże się to z dodatkowym obowiązkiem ogarnięcia mojego bałaganu i przygotowaniem jakiegoś papu, a czasu mało...:-)

oby to była wyrocznia:-) u nas było rano tak fajnie chlodno, a teraz ukrop...
 
Witam sie i ja nadal 2 w 1.
Jesli chodzi o schody to to nic nie daje za codziennie pokonuje raz albo i nawet wiecej razy na 3 pietro gora dol i co nic to nie daje tak wiec...:wściekła/y:
Ashika a mi ta siara nie chce leciec czyzby przepowiednia czegos.??
Moja mala tez dzisiaj leniwa troche sie poruszala i teraz cicho siedzi ale ja sie nie dziwie tak goraco ze szok.
na jutro termin ciekawe czy mala wyjdzie??
Jedyneczko obys w tym szpitalu dlugo nie siedziala i jak najszybciej zaczeli dzialac tylko apmietaj daj znac komus zeby mogl nam przekazac wiesc:-)
Mruczka widzisz kazdy by chcial abys urodzila.
A ja dzisiaj nie wyspana noc do kitu nie dosc ze sasiad zapodal sobie jakuzi w swoim pokoju gdzie jak wlancza bombelki to slychac jak by ktos odkurzal to na dodatek mlody szczyl sciagnal sobie dla siebie i kolegi dziewczyny i nie obilo sie bez alku no i oczywiscie bez bzuku bzyku ale jeszcze gdyby cicho byli a to nie dosc ze okna pootwierane to jeszcze laska tak dzwieki wydawala ze szok nosz kuzwa. Do tego koszmary mi sie snily ze moj m mnie zdradza ah szkoda slow ta ciaza mnie wykonczy:wściekła/y: ale jeszcze troszke.
Butterfly sliczne zdjecia i dzialeczki i twoje.
 
Ja też umrę z nudów... W telewizji same powtórki, smsy i maile jednej treści-kiedy rodzisz?? Na allegro już nie szaleję, bo przepuściłam całą pensję. Na ten ukrop nie chce mi się wychodzić, nikogo nie zaproszę, bo wyglądam jak spocony wieloryb. Dooopa:baffled:
Ale mam wrażenie, że im więcej narzekam, tym Karolinka mocniej trzyma się pępowiny;-)
 
i ja dolanczam sie do tych co sie nudza ale to tylko przez ten upal!!!bo sil na nic praktycznie nie mam kompletny dol do tego brak humorku i glupawe mysli na temat M robia swoje oj chce juz byc po wyjsc na spacer pobawic sie z malym wogole.
 
reklama
wróciłam Drogie PAnie:-)

zobiłam sobie orzeźwiający spacer na plac w celu zakupienia warzywek i owocków-obok domu 3 warzywniaki, ale nie ta przyjemność:-D w związku z powyższym będę po raz pierwszy robić chłodnik ogórkowy, także jest możliwość, że ak sknocę albo nie zasmakuje, to obiadu nie będzie:-D mam też borówki, więc moze koktajl jakiś zapodam hmmm , zahaczyłam też o lumpka i kupiłam śliczne jeansiki malutkie nóki za 6 zł i koszulę dla siebie- do szpitala, karmienia, cała rozpinana i nawet całkiem ładna, także lux, mała troszkę się ożywiła, jak do wieczora coś mnie dalej będzie męczyć, to skoczę na ip

po drodze tylko 2 spotkania i 1 telefon o tematyce wiadomej, więc spoxik:-D a mój D zatroskany wydzwania co chwilkę, czy nie padłam na tej mojej wycieczce-najchętniej by mnie zawiózł, albo zabronił iść, ale boi się awanturki:-)

a w planach wieczornych jest psi fryzjer-jedziemy wylansować naszą kudłatą królewnę i ulżyć jej troszkę w tych upałach:-)
 
Do góry