reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

Ashika no adhd teraz na topie, jak nie wiadomo, o co chodzi, to musi być adhd:-D mojej kuzynki syn-obecnie 10-latek, rzeczywiście jest wariat mały, ale jak to dziecko-ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, a pani ze szkoły podczas rozmowy o tym, zę mały nieładnie pisze i niechlujnie zarzuciła do mojej kuzynki textem-czy pani miała cieżki poród??? że to pisanie to od tego!!! kuzynka mało na cycki nie padła, ja zresztą też, jak to usłyszałam:-D
 
reklama
Ewelad, Ashika no tak teraz jak tylko coś się Pani z przedszkola albo ze szkoły nie podoba, to zaraz wymyślają ADHD, dyslekcje itp. Normalnie w doopach im się poprzewracało:szok:
 
meldujemy sie-czujemy sie super - maly wisi na cycu..i jak pisalam Perli wazy 3720 i mierzy 55 cm(pomylilam sie lekko w smsie;)...czujemy sie bdb- byc moze jutro jak bedziemy chcieli wyjdziemy ze szpitala:)
 
zbeiram sie moje drogie bo za godzinke jade na ktg a jeszcze ta cholerna torbe chcialam spakowac ;-) bo wyschla, przed obiadem jeszcze pogralam z synem w noge bo mnie prosil nawet nie bylo tak zle szkoda tylko ze maksiu tez kopal ale pilki nie siegal :-) natomiast jak sobie pomysle jaki ubaw musial miec sasiad obok z siedmiolatka i wieloryba grajacych w noge i wrzeszczacych to nieomal padam ze smiechu :-D przynajmniej sie obudzilam

oki podwijam kiece i lece odezwe sie wieczorkiem :tak::tak::tak:
 
zbeiram sie moje drogie bo za godzinke jade na ktg a jeszcze ta cholerna torbe chcialam spakowac ;-) bo wyschla, przed obiadem jeszcze pogralam z synem w noge bo mnie prosil nawet nie bylo tak zle szkoda tylko ze maksiu tez kopal ale pilki nie siegal :-) natomiast jak sobie pomysle jaki ubaw musial miec sasiad obok z siedmiolatka i wieloryba grajacych w noge i wrzeszczacych to nieomal padam ze smiechu :-D przynajmniej sie obudzilam

oki podwijam kiece i lece odezwe sie wieczorkiem :tak::tak::tak:
Ashika trzymam cie za słowo że wrócisz wieczorkiem nie zostawaj na porodówce jeszcze bo sama ze soba pisać nie lubie :D
 
witam!!!
my od wczoraj wieczora w domu!!!
dziekujemy za wszystkie gratulacje,zyczenia i trzymane kciuki.
bylo ciezko ale warto,mala jest kochana ale czasem pokazuje juz swoje rogi.
widze ze wiele sie tu porobilo,szkoda ze narazie nie jestem w stanie was poczytac!!
za wszystkie na wylocie trzymam kciuki,nowym mamusiom gratuluje!!!
 
reklama
Do góry