reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
No właśnie w UK i w innych krajach to jakieś wyprzedaże są sensowne. Moja przyjaciółka jak mieszkała w UK to dla dzieciaka kupowała body i ubranka po 1 funt, a u nas w PL nie ujrzysz takich wyprzedaży, nie ma szans. A o ciążowych rzeczach nie ma mowy jeszcze nigdy nie widziałam wyprzedaży, albo jakieś mizerne.
Tak jak u nas patrzyłam w sklepach spodnie ciążowe to kosztują koło 170zł - porażka

Rybka78 no to masz sensownego gina, no bo kto jak kto ale on najlepiej wie co można a czego nie. Ja póki co dobrze się czuję znaczy lepiej, trochę mam katar, więc nie idę do lekarza. Tylko co tu stosować na katar?
aisim a masz link do allegro co kupiłaś? chętnie bym zerknęła


Najlepsze są krople z solą morską - polecone przez mojego gina! a sprawdzone przeze mnie! nieszkodliwe dla maluszka a pomagają! Życze powodzenia w zwalczaniu kataru!
 
Hej Mamki przyszłe i obecne;)
Nie odzywałam sie ostatnio wogołe bo miałam takiego stracha przed USG, że powiem szczerze bałam się nawet, że juz nie bede miala po co tu zaglądać. Tak czytam wasze wypowiedzi i zazdroszcze wam tego, że widać u was już brzuchole, że nabieracie kilogramów a ja nic, taka na samym czarnym końcu:( no i bałam się, że może coś być nie tak, ale wczoraj na usg okazalo sie ze male rośnie jak na drożzach;) najpierw sobie smacznie chrapało, a potem pani doktor pobujała pobujała i zaczeło łapki pchać do buziii , a jak ślicznie wygladało:)
Złapałam jakiegos wirusa chyba bo mam okropne zapalenie gardła kaszel jak u starego gruźlika:/
przez 3 dni swiat mialam temperature 38-39 no wszystko naraz mi sie poprostu zebrało:(
Ginekolożka zaleciła mi przede wszystkim czonsek w duzych ilościach, rutinoscorbin nawet 3 razy dziennie i tentum verde do psikania ale nie pomaga nic. Pije herbate z sokiem malinowym w sporych ilościach, ale na forum wyczytalam ze podobbno odradzacie? Dlaczego??

folik mam przestac brac juz od lutego a zaproponowała mi taki preparat do picia- MATRUELLE, któś cos słyszał?:>
 
Ja biorę od dzisiaj Prenatal Classic :)
I muszę zacząć smarowac brzuch czymś preciw rozstępom -tylko u mnie kiepsko z systematycznościa-mam juz krem Perfecta Mama(cała serię) :na biust, na rozstępy i żel chłodzący do nóg.Tylko jakoś zapach mi się ne podoba.
Zamówiłm na allegro przed chwilą spodnie nowe ciążowe h&m dzinsy za 110 zł a w sklepie 179 , więc roznica jest
 
Po spodnie ciążowe to i ja muszę się wybrać :):nerd: już :szok:

Jeżeli chodzi o kremy to ja kupuję Gerbera krem na rozstępy. Używałam go całą poprzednią ciążę i nie miałam ani jednego (no poza cycami niestety tam przy karmieniu popękałam ale wtedy już nie smarowałam piersi). Teraz też już się smaruję bo brzuch urósł szybciej a i cycole swędzą :baffled:

Z witamin - to Feminatal z kwasami do 12 tyg a potem wiadomo w drugim trymestrze kolejne. Witaminy te brałam również w pierwszej ciąży no i syncio zdrowy a i ja nie miałam problemów.

Mam do was pytanie: Czy poinformowałyście już pracodawcę o swoim stanie??? Nie wiem czy czekać do pierwszego USG czyli do 15.01 czy poinformować ich zaraz po nowym roku. Coraz ciężej ukryć mój stan niestety albo stety :happy2:. Echhh i nie wiem sama...
 
agatha61 i emih dziękuje za komplement;-) ja tak jednak nie uważam- zawsze marzeniem były czarne i proste włosy:tak: mogłyście mówić wcześniej to bym wam wysłała włosy bo obciełam przed swiętami:-D
ja nadal biore tylko folik- tak gin kazał, nie wiem czy to dobrze....
poduche rogala już mam od 2 misięcy;-) ale póki co nie śpie na niej, wolę męża;-)i od 2 dni smaruje się mustellą- zobaczymy jak podziała:-)
dziewczyny co jest najbezpieczniejsze na ból głowy? bo ja już dziś nie daje rady, a nie wiem co można zażyć...może apap?
 
Atabe ja wczoraj musiałam wziąśc Apap-to podobno najbezpieczniejszy lek.Dzisiaj też pobolewa mnie głowa :( chyba przez pogodę.Lepiej weź Apap niż masz się męczyć.
 
Ja biorę od dzisiaj Prenatal Classic :)
I muszę zacząć smarowac brzuch czymś preciw rozstępom -tylko u mnie kiepsko z systematycznościa-mam juz krem Perfecta Mama(cała serię) :na biust, na rozstępy i żel chłodzący do nóg.Tylko jakoś zapach mi się ne podoba.
Zamówiłm na allegro przed chwilą spodnie nowe ciążowe h&m dzinsy za 110 zł a w sklepie 179 , więc roznica jest
Ja po feminatal classic niezle wymiotowalam i okropnie sie czulam :baffled:
Co to za zel chlodzacy do nog ??

atabe paracetamol napewno mozna


Najadlam sie i zdycham :happy2:Rosolek z polskiej kury i miesko z ziemniaczkami ogoreczek kons.pyyyyycha:tak::-):-)
A teraz czas na odpoczynek :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja po feminatal classic niezle wymiotowalam i okropnie sie czulam :baffled:

atabe paracetamol napewno mozna


Najadlam sie i zdycham :happy2:Rosolek z polskiej kury i miesko z ziemniaczkami ogoreczek kons.pyyyyycha:tak::-):-)
A teraz czas na odpoczynek :happy:

No mi też jest coś niedobrze-myśle że to po tym jednak.A ja mogę brac witaminy bez jodu a tu jest mały wybór-najwyzej kupię Elevit
 
Do góry