reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

Witajcie dziewczyny :)
Przedewszytkim trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!!
Ja dzisiaj byłam na zakupach z mężem-kupiłam sobie tylko bluzę w diversie-jeden rozmiar wiekszą niż normlanie żeby brzuszek się mieścił.Ja juz 3 tyg temu kupiłam 2 pary dzinsów w h&m i są super-jedne rurki a jedne rozszerzane.Leżą super tylko cena 179 zł niestety!Na allegro kupiłam rybaczki używane zh&m za51 zł i są super i jescze spódnickę dzinsową.Na wiosnę kupię w h&m jeszcze jakieś cienkie spodnie, z dwie sukienki tyle :)Bluzek mam duzo bo od zawsze lubiłam tuniki:)
 
reklama
No właśnie w UK i w innych krajach to jakieś wyprzedaże są sensowne. Moja przyjaciółka jak mieszkała w UK to dla dzieciaka kupowała body i ubranka po 1 funt, a u nas w PL nie ujrzysz takich wyprzedaży, nie ma szans. A o ciążowych rzeczach nie ma mowy jeszcze nigdy nie widziałam wyprzedaży, albo jakieś mizerne.
Tak jak u nas patrzyłam w sklepach spodnie ciążowe to kosztują koło 170zł - porażka

Rybka78 no to masz sensownego gina, no bo kto jak kto ale on najlepiej wie co można a czego nie. Ja póki co dobrze się czuję znaczy lepiej, trochę mam katar, więc nie idę do lekarza. Tylko co tu stosować na katar?
aisim a masz link do allegro co kupiłaś? chętnie bym zerknęła
Jak dobrze pamietam mieszkajac w PL wlasnie smieszyly mnie troszke te wyprzedaze :baffled: Naprawde chyba trzeba trafic na cos sensownego i w dobrej cenie .Tutaj chyba wiekszosc czeka na wyprzedaze :-DAle to sa naprawde wyprzedaze ..no i dlugo trwaja co mnie cieszy :happy2:

Rusalla ja jak narazie uzywan balsamu zwyklego z Nivea ..mam rozstepy po poprzedniej ciazy wiec teraz tez beda zapewne widoczne z powiekszajacym sie brzuszkiem ;-)

emih do 13 na czczo :-D:-Dja wstaje ide na poranna toalete i zaraz mysle co zjesc :happy2:
 
No to ja też nie będę odstawać i kupię sobie w sobotę jakieś ciążowe spodnie, wybiorę się do H&M i C&Am zobaczymy co mają.

W Zarze też sporo dziecięcych podobno poprzecenianych, więc Majkę obkupię, a bardzo ją lubię w tych zarowych rzeczach.

Idę grzybową kończyć, ale mam na nią chrapkę.

Ciąglę żółty ser wcinam.
Pryszczy nie zanotowałam, ale piersi się wylewają, juz jeden stanik zakupiłam i chyba już się robi za mały:-(

Z rzeczy ciążowo-noworodkowych mam zamiar wkrótce zakupić taką poduszkę rogala długiego, przydaje się w ciąży do spania a potem do karmienia i układania maluszka.
 
Dzień Dobry :-)
niestety też będę musiała wybrać się na zakupy, choć na razie mieszcze sie w spodnie ale już mnie guzik cisnie a to podobno niezdrowo.
Nie chce mi się strasznie po sklepach łazić, tym bradziej że M ciągle zajety. Prosto z pracy jedzie do mieszkania, które niedawno wynajeliśmy i remontuje już mam dość tego remontu.
Mam pytanie jakie witaminki od 12 tygodnia bierzecie? bo nie wiem co zakupić czy sam kwas foliowy czy jakiś zestaw witamin?
Powodzenia na wizytach dzisiejszych :-)
 
agatha-ja tez rogala kupuje:) fajna poducha:))

co do ciuchow to na 100% dla siebie i dla dziecka bede kupowac w lumpkach bo dzieciece sa praktycznie niezniszczone:)a ja i tak w getrach chodze non stop i mam jedne spodnie z h&m za 130zyli
 
Dzień Dobry :-)
niestety też będę musiała wybrać się na zakupy, choć na razie mieszcze sie w spodnie ale już mnie guzik cisnie a to podobno niezdrowo.
Nie chce mi się strasznie po sklepach łazić, tym bradziej że M ciągle zajety. Prosto z pracy jedzie do mieszkania, które niedawno wynajeliśmy i remontuje już mam dość tego remontu.
Mam pytanie jakie witaminki od 12 tygodnia bierzecie? bo nie wiem co zakupić czy sam kwas foliowy czy jakiś zestaw witamin?
Powodzenia na wizytach dzisiejszych :-)


ja wcinam falvit mama:) ale sa tez od II trymestru feminatal sie chyba zwa:) ja biore uniwersalne + 5mg kwasu foliowego:)
 
Czesc wszystkim
U nas wyprzedarze dopiero po 6 stycznia bo tutaj w hiszpanii daja sobie prezenty tez na trzech kroli wiec musze jeszcze troche poczekac, w sumie to jeszcze mam kilka spodni ktore sie dopinaja i rzeczywiscie sa bardziej sensowne wyprzedaze niz w polsce az do 75%.
A co do kremu za rozstepy tutaj dobry i tani jest olejek z migdalow w aptece mozna kupic, i jest gesciejszy od zwyklej oliwki tylko niewiem czy w polsce taki jest, ja nie mam rozstepow z poprzedniej ciazy ale lepiej zapobiegac.
 
Kasiente, ja przy Majce i w pierwszej ciąży w samych lumpkach kupowałam, ale teraz jestem po przeprowadzce i nie mam tu fajnych lumpków:-(

A oprócz rogala w planach mam chustę do noszenia dziecka, tylko muszę się w nich dobrze zorientować.


A nie kupuję wózków żadnych, głęboki mam nieciekawy, ale ma dobre koła do mnie na wieś, pół roku się przemęczę.
A spacerówkę mam po Majce wcale niezniszczoną i bardzo z niej jestem zadowolona, jak na 5 lat temu to sporo za nią dałam i wiem, że jeszcze mi posłuży przy drugim. A poza tym to w zasadzie wszystko muszę kupić, no jeszcze leżaczek bujaczek mam - nieocenione.
 
agatha-ja tez rogala kupuje:) fajna poducha:))

co do ciuchow to na 100% dla siebie i dla dziecka bede kupowac w lumpkach bo dzieciece sa praktycznie niezniszczone:)a ja i tak w getrach chodze non stop i mam jedne spodnie z h&m za 130zyli

Ja także dużo kupuje w szmateksach, synkowi zawsze coś upatrzę, sobie też nawet mąż czasem coś sobie znajdzie:tak:
justaa Ja od 2 trymestru zaczynam brać Feminatal.
 
reklama
dziekuje za info :-) no to jednak chyba się wybiore dziś na spacer do apteki kupię ten femintal bo jak na razie tylko folik biore
 
Do góry