reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam Was Ciężarówki:-)
Ja w tym roku Święta w łóżku:-( jestem chora...jakaś infekcja wirusowa...dostałam 2 antybiotyki...mam leżeć się wygrzewać, wczoraj ledwo żyłam, mięśnie mnie bolały, stawy, głowa, wieczorem gorączka więc musiałam wziąć paracetamol, smutno mi strasznie bo się praktycznie z rodzinką nie zobaczę:-( Ale dzidzia jest najważniejsza, jak trzeba leżeć to trzeba.
Dziękuje za życzenia Świąteczne.
Ja także życzę Wam radosnych, spokojnych Świąt, dużo zdrówka, mało trosk, pięknych prezentów, kolorowej choinki, tej cudownej zadumy, którą przenikają tylko dźwięki najpiękniejszych kolęd. Tym które się w podróż wybierają życzę szczęśliwej podróży, bez nerwów i korków. Tym które są za granicą z dala od najbliższej rodzinny atmosfery prawdziwych Polskich Świąt. Ściskam Was wszystkie (z maseczką na buzi:-p ). Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT:-)
 
reklama
Cześć wszystkim, ja równiez życzę Wesołych Świąt i ciepłej atmosfery w te święta:). Jestem tutaj od dwoch dni i niestety nie zdazylam przeczytac wszsytkich postów, ale powoli nadrabiam zaległości. Podziwiam Wasze świąteczne dokonania bo ja niestety nie mam na nic siły i sama nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy tak ma być. Jak tylko wracam z pracy kłade sie do lozka bo ledwie sie trzymam na nogach. Jeszcze raz Wesołych Świąt !:)
 
Witam Was Ciężarówki:-)
Ja w tym roku Święta w łóżku:-( jestem chora...jakaś infekcja wirusowa...dostałam 2 antybiotyki...mam leżeć się wygrzewać, wczoraj ledwo żyłam, mięśnie mnie bolały, stawy, głowa, wieczorem gorączka więc musiałam wziąć paracetamol, smutno mi strasznie bo się praktycznie z rodzinką nie zobaczę:-( Ale dzidzia jest najważniejsza, jak trzeba leżeć to trzeba.
Dziękuje za życzenia Świąteczne.
Ja także życzę Wam radosnych, spokojnych Świąt, dużo zdrówka, mało trosk, pięknych prezentów, kolorowej choinki, tej cudownej zadumy, którą przenikają tylko dźwięki najpiękniejszych kolęd. Tym które się w podróż wybierają życzę szczęśliwej podróży, bez nerwów i korków. Tym które są za granicą z dala od najbliższej rodzinny atmosfery prawdziwych Polskich Świąt. Ściskam Was wszystkie (z maseczką na buzi:-p ). Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT:-)


ojoj biena ty jesteś... w takim razie tobie przede wszystkim zdrówka!!!!:tak:
 
Ja także zycze Wam i Waszym rodzinom zdrowych ,wesołych Świąt Bożego Narodzenia .
Obysmy wszystkie w te dni były radosne ,jedzonka sobie nie żałowały ,mile poleniuchowały wsród najbliższych .
zyczy Karolina z rodzinka :)
 
ania_pestka No Tobie kochana jak najwiecej zdrowka !!!

witam nowa mamusie:happy:

no wlasnie perla dzieki i ja tez nie wiedzialam ,ze jestem az tak aktywna ...az mi wstyd :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, ja też po południu już wyjeżdżam do rodzinki. Na te święta życzę samych radości, miłości i zdrówka: Wam, fasolkom i partnerom (coby cały czas przy nas byli i dzielnie nam pomagali :)).
 
Cześć wszystkim, ja równiez życzę Wesołych Świąt i ciepłej atmosfery w te święta:). Jestem tutaj od dwoch dni i niestety nie zdazylam przeczytac wszsytkich postów, ale powoli nadrabiam zaległości. Podziwiam Wasze świąteczne dokonania bo ja niestety nie mam na nic siły i sama nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy tak ma być. Jak tylko wracam z pracy kłade sie do lozka bo ledwie sie trzymam na nogach. Jeszcze raz Wesołych Świąt !:)

witamy:-) i zapraszamy do częstego udzielania się na forum;-)
 
reklama
oj dzisiaj widac po forum ze wszyscy maja pelne rece roboty cichutko dzisiaj, ja mam to szczescie ze moge sobie poleniuchowac jak zwykle :-) tylko zmywarke i pralke wlaczyc i wszystko tylko salon zostal M do posprzatania wieczorkiem jak juz synek pojdzie spac ;-)

Co do jezdzenia na desce ja sie wybieram po swietach a przed sylwestrem i bedzie super :tak:
 
Do góry