reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć Mamuski:-)
o rany ja juz w pracy a nie wyglądam wyjściowo a juz nie wspomne jak się czuję , z rańca juz zaliczona przygoda w kibelku normalnie maskara , na odstresowanie buszuje po BB:sorry:.
Dzisiaj trzymajcie za mnie kciuki, ja mam dzisiaj wizytę u gina , bardzo sie martwię , bo nie wieadomo czy ten mięsiak sie powiększa czy ni:eek::-(.
 
reklama
No to trzymamy kciuki baaardzo mocno:-). Ja opłaciłam już od stycznia gimnastykę dla ciężarnych i już mam mniejsze wyrzuty sumienia jak pałaszuję sernik:tak:
 
Ojojoj emith ja nei wiem o ktorej poszlam spac, a z rana siostrzenica 20 miesieczna do mnei przyszla to z rana juz na sankach z nai bylam bo i tak psa musialam wyprowadzic :-) Mala sie tak cieszyla, a pies chcial ja polizac i zrzucil z sanek ale bylo smiechu bo cala w sniegu byla a to najwieksza radocha nie:-D Mi cos sie macica napina dzisiaj mocno;/ Jutro wizyta u gin i L4 trzeba wziac bo dzisiaj ostatni dzien wolnego w pracy, no i jakis prezent m kupic ;) Ide dalej snaidanko palaszowac :)
 
Hello mamuski:happy::happy:

emih Ty nocny marku:-Da do tego nocny glodomor :-D

Wstalam wlasnie ,luknelam szybko co u Was i uciekam robic sniadanko bo mnie az ssie:tak:
Przy sniadanku sobie szczegolowo poczytam :tak:
 
A nie ma jakichś głupich przesądów co do obcinania włosów w ciąży ?
Bo i mnie ochota naszła jak czytam te wasze posty, a włosy mam długie i non stop sie elektryzuja .

SupciO wlosy w czasie mrozow elektryzuja się bardziej - przynajmniej tak slyszalam. A moj M jak tylko dowiedział sie o ciązy, to poczytał sobie na temat przesądów i zakazał mi obcinania włosów. M wiedział, że już jakiś czas nosiłam sie z zamiarem obcięcia, ale jak się dowiedzilismy o dzidziusiu to mi zakazał normalnie. Normalnie go nie poznaje - on nigdy nie wierzyl w żadne przesądy, zreszta ja tez nie. Ale skoro mna się tak bardzo zajmuje, we wszystkim mi pomaga i wspiera, a moje humorki i placze dzielnie znosi, wiec postanowilam pojsc na kompromis i obetne moje wloski w styczniu, jak bedzie juz po pierwszym trymestrze :)
 
czesc dziewczyny!
Witam się z rana, ja dziś w dobrym nastroju jestem z rana byłam u lekarza, wszytko ok i dzidziuś rośnie! Opiszę w odpowiednim wątku!!

Emih podziwiam Cię, że Ty taki nocny marek jesteś!! Mi spanie juz przeszło, ale mimo to po 22 chodzę spac!

Mruczka, fajny pomysł z tą gimnastyka, chyba poszukam u siebie w mieście może też coś znajdę takiego!!
 
Oj ja też mam problemy ze snem. Usypiam szybko bo jestem padnięta ale budzę się w środku nocy i kręcę z boku na bok. A jak ja nie śpię to i M. nie śpi :-p

I w dodatku mały mi się pochorował i nie poszedł do przedszkola. Idę zaraz do lekarza bo brzydko kaszle. A ja muszę jechać na drugą zmianę bo oczywiście wszyscy na urlopach i pracować nie ma komu :cool2: I nawet zwolnienia nie mogę wziąć. Dobrze, że moja mama jest w domu bo tak byłby kryzys okropny z opieką.... Mam nadzieję, że nie załapię tej zarazy ....
 
A ja sniadaniowo :tak:chlebek ciemny z serkiem topionym i plasterki sera :-p:-phehe serowo :happy:Ale serek topiony albo dzem na sniadanie to u mnie rytuał:happy:

Maruśka Smiało pytaj co chcesz wiedziec o zyciu na emigracji ,jest nas tu kilka i napewno Ci odpowiemy :tak:Kazda z nas to przechodzila co Ty teraz...jechac?czy zostac ?Kiedy Twoj facet wraca ?

Mruczka Ale Ci zazdroszcze tej gimnastyki dla dwupakow !!!:tak:
Bedziesz szprycha :happy::happy:Ciekawe czy tutaj jest cos takiego hmmm

atabe Spisz jeszcze ??
 
Witam przedpoludniowo wszystkie mamusie:-)

emih przechlapane masz z tą bezsennością,szkoda,że na spacery nie możesz wychodzić,bo świerze powietrze wieczorem działa cuda;-)
Ja śpię jak dziecko i nawet dziś nie przeszkadzalo mi to,że synek spał ze mną na jednej polowie łóżka,a na drugiej małżon rozwalony jak król;-)Wstałam co prawda połamana,ale dospałam od 23-7:tak:Tylko,że moją żelazna zasadą jest brak dżemek w ciągu dnia,bo wystarczy,że prześpię się godz.przez dzień, to póżniej do 2 się męczę,żeby zasnąć.

Maruśka tak jak już pisałam parę dni temu ja uważam,że lepiej na koniec świata,ale razem.Moim zdaniem im wcześniej pojedziesz tym lepiej się przystosujesz przed urodzeniem dzidzi:tak:Na wizyty możesz przecież opłacić tłumacza,któraś dziewczyna z forum tak robiła przy wizycie położnej.O ile dobrze pamiętam to Vanilka.A języka nawet jeżeli dobrze nie znasz,to na miejscu najlepiej sie nauczysz.Z reszta na pewno lepiej doradzą Ci dziewczyny,które
wyemigrowały.

Mruczka fajnie Ci z tą gimnastyką.Przydaloby mi się trochę ruchu.Na razie podstawowy dla mnie ruch na powietrzu to spacery z moim dalmatyńczykiem.
Gimnastyki jednak trochę bym się bała,bo nie ćwiczyłam przd ciążą,a gin. kazał bardzo na siebie uwazać.

Dzisiaj po poludniu mam wizyte,więc trzymajcie kciuki dziewczyny.
Aha!Teściowej jednak przeszło,po tym jak mężuś ja opiep....,że ciężąrną dręczy.Nagadał jej za moją namową i poskutkowało:-p
 
reklama
mammi hehe jednak sie przelamala :happy:
Tutaj tlumacza nie trzeba opłacać ..darmowo :tak:
Powodzenia na dzisiejszej wizycie :happy:

Cholera ,a ja znowu czekam na tego kuriera :wściekła/y:
 
Do góry