reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej lipcóweczki,
Nie odzywałam się, bo nie miałam netu, poza tym miałam kiepski weekend- poważna choroba bliskiej osoby daję się we znaki i czasem nie wiem już co robić..

karolcia przykro mi bardzo. Na Twoim miejscu poszłąbym na betę z 2 razy, by sprawdzić słowa lekarza...

rybkabiał dziwan sprawa z tym twoim ex. Jeśli to prawdziwa miłość to przetrwacie, a jeśli nie to im szybciej to się rozpadło tym lepiej dla ciebie i dzidzi!

emih ja też tak miałam kilka dni temu- zjadłam pizze na kolacje, a potem myślałam, że umre:szok: przeraziłm się wtedy nieźle.

Dziewczyny mój mąż kupiła mi taką specjalną poduszkę dla kobiet w ciąży. Jest taka długa i wygięta- nazywa się kojec. Odciąża kręgosłup i brzuch, gdy jest już duży. Ja od jakieoś czasu miałam straszne bóle pleców, a ta poducha naprawde pomaga:tak: polecam na tę dolegliwość.
miłego dnia
 
reklama
Atabe, ja już złożyłam zamówienie na tą poduszkę, tzn. mężowi powiedziałam że dobrze by było.. i teraz sobie czekam na realizację zamówienia :-)
 
Dziewczyny mój mąż kupiła mi taką specjalną poduszkę dla kobiet w ciąży. Jest taka długa i wygięta- nazywa się kojec. Odciąża kręgosłup i brzuch, gdy jest już duży. Ja od jakieoś czasu miałam straszne bóle pleców, a ta poducha naprawde pomaga:tak: polecam na tę dolegliwość.
miłego dnia
A mialabys jakies namiary na taka poduchę, co byśmy zobaczyły jak wygląda, czego szukać, bo powiem szczerze, że coś takiego mi się na pewo przyda, juz boli mnie krzyz a póxniej będzie tylko gorzej :eek:
Kasiente:J
a z kolei wiem ze co 3 godziny musze cos zjesc. A najlepiej cos cieplego dosc kalorycznego:) np tosty z serem zoltym ;-)
Mam identycznie! Ciągnie mnie do jedzenia, bo mam wrażenie, że pomaga na mdłości (choć są lżejsze niż tydzien temu).
 
Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Ja kupiłam Feminatal do 12 TC z kwasem foliowym i metafoliną. Jakiś wynalazek :)
Kiedy byłam w pierwszej ciąży to był tylko zwykły feminatal a tu proszę pani w aptece wyjęła kilka i czy do 12tc czy po 12tc czy z jode, czy z kwasem, czy do karmienia czy ....jakiś tam:szok:

Czy wam lekarz polecał jakiś witaminy jako super dobre? Czy raczej wszystkie są takie same tylko inaczej się nazywają :cool2:
 
Ja jestem urodzona pesymistka. Gdyby nie mój mąż, to już dawno bym osiwiała przez ciążę:tak:Nie mam mdłości i też czuję się za dobrze. Dzisiaj 14.40 USG. Jak nie zobaczę serduszka, to...Ale postaram się być dobrej myśli...

trzymam kciukasy i daj znać jak wrócisz :) No i oczywiście zdjęcie z USG wklej na forum :)
 
ja biorę narazie tylko kwas foliowy. Lekarz mi tak kazał, powiedział, że na witaminy bedzie jeszcze czas. Nie wiem może mi zapisze teraz jak pójdę 21 grudnia, bo to będzie jakoś trak koniec 1 trymestru... na własną rękę nic nie kupuję- słucham doktorka;-)
 
Dzięki mammi za wsparcie... Było bardzo ciężko. Zwłaszcza, że to byłby już drugi nasz Aniołek. Ale teraz cieszę się tą samą ciążą drugi raz :) Zaczynam głaskać brzuszek i walczę ze strasznymi mdłościami, leżę, ale to wszystko jest piękne. Tyle na to czekałam... w sumie 3 lata. Pozdrawiam i mam nadzieję, że z naszymi Maleństwami będzie wszystko dobrze:)
 
reklama
Dziewczyny zapomniałam wam napisać jaki miałam straszny sen:szok: śniło mi się, że poroniłam, ale było to tak realistyczne, że jak się obudziłam o 4 to ryczałam i nie mogłam uwierzyć, że to był sen:wściekła/y: mam nadzieję, że to nie wróży nic złoego...
 
Do góry