reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ewcik, co do smoczków to spróbuj może z takim dynamicznym LOVI
przypomina brodawkę i pracuje tak jak przy ssaniu piersi.

supcio, mnie kazali podczas kąpania, kiedy skóra jest miękka, ściągać delikatnie napletek w dół.
justaa, na czkawkę polecają przystawienie do cyca

mój młody ulewa, okazuje się, że dużo - dajemy mu zagęszczacz do mleka

Ewelad, gratulacje!!!!!
a my dziś po szczepieniu - młody zniósł je ok. ja chyba gorzej,...:-)

kama, zakraplaczem, kupić w aptece
 
reklama
Czesc dziewczyny!!!
Narescie nadchodzi koniec tygodnia wiec maz mogl mi podrzucic swojego sluzbowego laptopa!!! i mam kontakt z wami a tak mi sie tesknilo i jakos tak smutnawo bylo:-)
Ja nadal w szpitalu ale w dwupaku robia mi ktg juz teraz 3 razy dziennie rozwarcie na poltora palca wiec tak sobie i nic nie chca robic:wściekła/y:kaza czekac nic tylko sie pochlastac:wściekła/y:.
Wchodzenie po schodach nic juz nie pomaga musze sie wkurzyc ale jak na zlosc nikt nie chce mnie wkurzyc:wściekła/y: nawet maz kochany i czuly jest:szok::-D.

No nic ide nadrobic zaleglosci bedzie co czytac
a widzialam ze eweland sie doczekala gratuluje czy ktos jeszcze zostal???
 
ewcik, co do smoczków to spróbuj może z takim dynamicznym LOVI
przypomina brodawkę i pracuje tak jak przy ssaniu piersi.

supcio, mnie kazali podczas kąpania, kiedy skóra jest miękka, ściągać delikatnie napletek w dół.
justaa, na czkawkę polecają przystawienie do cyca

mój młody ulewa, okazuje się, że dużo - dajemy mu zagęszczacz do mleka

Ewelad, gratulacje!!!!!
a my dziś po szczepieniu - młody zniósł je ok. ja chyba gorzej,...:-)

kama, zakraplaczem, kupić w aptece
moja tez nie chciala smoczkow zadnych co kupilam,dopiero jak wlasnie lovi kupilam to zaczela ciagac, butelki tez mam z lovi ;)
 
czesc WAM!!
Zostalam jeszcze ja :sorry2:nadal nierozpakowana:sorry2:termin mialam na dzisiaj, ale jak widac, niepisany mi terminowy porod(Nati tez urodzilam dwa dni po terminie). Co dwa dni chodze teraz do gina kontrolowac wody, lozysko i ktg, dzisiaj powiedzial mi, ze niestety glowka jest jeszcze zbyt wysoko:baffled:robie sie juz naprawde niecierpliwa i niebezpieczna dla towarzystwa:wściekła/y:dzisiaj dla poprawy humoru dokupilam troche rzeczy dla dzidzi, trafilam nawet na super przeceny, wiec przynajmniej tyle dobrego z dzisiejszego dnia:-):-)
kama, w aptece mozna kupic kropelki BABIX, tylko nie pamietam od kiedy mozna je stosowac, one dzialaja inhalacyjnie i kropisz tym ubranko albo poduszke(nie stosuje sie bezposrednio na cialo), sprawdz tylko od kiedy mozna je stosowac, bo wylecialo mi z glowy:baffled:ciesze sie ze u Ciebie powoli wszystko sie normuje z Majka, poczatki bywaja ciezkie, chyba kazda z nas to potwierdzi, zreszta z dziecmi to tak juz jest, rola matka nie jest latwa, to nie tylko cudowne chwile i relaksujace spacerki....ze stresem i niepewnoscia tez musimy walczyc;-)
ashika, jak ja Cie dobrze rozumiem;-)to czekanie teraz jest bardziej stresujace niz cale dziewiec miesiecy ciazy...ja musze cos ze soba zrobic, bo chyba zeswiruje, oj juz sama nie wiem jak sie wzomcnic psychicznie:-(musze sie przelaczyc na jakis inny program:-D
 
Ostatnia edycja:
kacperek i fasolka lacze sie z toba w bolu ale ja w domu wiec nie to samo

co do butelek tez zakupilam LOVI bo jakos mi podeszly poprzednio uzywalam AVENT ale to bylo bardzo dawno temu ;-)


iwusia witam w gronie przeterminowanych :tak:
 
iwusia no robi sie to podejrzane biorac pod uwage jeszcze dzamene ;-)

kurcze a myslalam zeby zmienic imie niedawno :-D

pamietam, pamietam:tak:sama tez to przerabialam, bo jakos nie jestem przekonana...mnie sie podoba Julian:-)ale wszyscy pytaja juz o Maximiliana, a maz stwierdzil, ze Julian to prawie jak Julia i tak kobieco mu sie kojarzy:-D:-D
 
reklama
a ja po obchodzie i co i gowno znowu (przepraszam ale wkurzac mnie to zaczyna). skurczy brak dobrze sie trzymam wiec jak dla nich jest wszystko ok:wściekła/y: az zaczelam sie smiac bo nie mialam sil sie smucic. Pytam sie czy schody pomoga a on nie ze winda. wkurzyl mnie i nic wiecej. Ale wiecie co najgorsze jest to ze mam stracha przed owinieniciem pempowiny i iloscia wod. co z tego ze w pon mi usg zrobili poprosze jutro rano na obchodzie.
Ashika tobie chociaz beda chcieli wywolywac a mi nawet o tym nie mowia mowia ze beda czekac do 10 dni bo tyle po terminie urodzilam Kacpra. Ah mowie lekarze sa straszni a jedzenie jeszcze gorsze. dobrze ze rodzice mi przywoza i ze sa na urlopie i maly jest u nich.
No nic ide sie wykompac bo duchta straszna dzisiaj leje sie ze mnie okropnie.
Trzymajcie sie dziewczeta!!!
 
Do góry