reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

no ja też zastanawiałam się nad quinny-m ale co kupię to się okaże jak zobaczę nunę na żywca bo tak w necie to każdy jest fajny wózek ale jak przychodzi do użytkowania to później wychodzą mankamenty
 
reklama
W małych spacerówkach to już większe dzieci jeżdżą to amortyzacja nie jest aż tak istotna.
nadii - ja przekonania do quinny nie mam, jakiś mam uraz do tej marki, mnie się jednak marzy bj city mini gt, jestem przekonana że jest bardziej konfortowy dla dziecka niż quinny.
 
wika ja tego bj city mini gt też rozważałam, ale też nie ma podnoszonego podnóżka elite ma, ale po złożeniu jednak spory jest, i chcieliśmy jednak się do 1000 zmieścić, noo chyba że jakaś dodatkowa kaska wpadnie :p
 
aneczka taki sam mam plan :D jak się zrobi już ciepło ciepło to będzie lekka spacerówka , jeszcze nie wiem jaka ale taka jakaś parasolka pewnie , bo to na lato , potem jesień i znowu jedo - terenówka :-)
 
dziewczyny a ja dziś kupiłam Nadii coś takiego: Smily Play i taka zadowolona jest że :szok::szok::szok::szok: (zdj.2 - mała tak cieszyła się zabawką, że aż kwiatek po uderzeniu jej rączką się wypiął)

20121030_102353.jpg20121030_102402.jpg
teraz wymęczona zabawą śpi !!!
 
reklama
Do góry