reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
witam :cool2:

klaudia ja też mam ochotę na te roladki :-p
Ja już dzisiaj zjadłam dwie :-):-) I jeszcze mam ochotę. Niestety wróciła mi chętka na słodkie, a na kwaśne parcie przeszło :-)

Dziewczyny jak się czujecie w te upały? Ja wczoraj myślałam, że padnę. Strasznie mi było słabo, teściowa dwa razy mierzyła mi ciśnienie i nie mogła złapać, a ostatecznie wyszło mi 100/50 :szok:
 

cześć, ale się fajnych zdjęć naoglądałam :tak::-D, śliczne :tak::tak::tak::tak::tak:


cześć

Dziewczyny jak się czujecie w te upały? Ja wczoraj myślałam, że padnę. Strasznie mi było słabo, teściowa dwa razy mierzyła mi ciśnienie i nie mogła złapać, a ostatecznie wyszło mi 100/50 :szok:

też słabo :baffled:, uroki ciąży nie?

A przepis na te "roladki" jest gdzieś w przepisach? Bo ja mam górę śliwek w domu i formę serduszkową ;-) kupiłam :tak:
 
A ja właśnie zjadłam dwie kolejne roladki :zawstydzona/y::-) Coraz bardziej mi smakują, a jeszcze tylko dwie zostały.
Nawet Maciek się przekonał. Z początku wydłubywał te śliwki, a teraz zjadł całą i cały czas chodzi i mówi "Ale pysne te śliwki."
 
Weszłam na ten przepis i tu jest szklanka jogurtu (czyli 250 ml). Może jednak te 400 to za dużo i dlatego tak mi "zwiędły"?!
 
reklama
Weszłam na ten przepis i tu jest szklanka jogurtu (czyli 250 ml). Może jednak te 400 to za dużo i dlatego tak mi "zwiędły"?!
Juz wiem co sie stało :tak:
Ja robiłam z tego przepisu z linku powyżej i ten link wkleiłam na zwierzyńcu a Ty pewnie wziełas skład z przepisów naszych- na ostatniej stronie ostatni mój przepis :tak: tam sa inne muffiny, jogrtowe- smakowe jogurty sie dodaje i nic wiecej. Wychodza mokre wlasnie a jak sie da jakis dodatek( ja dalam raz rodzynki ) to własnie opadają. Najlepsze sa bez dodatkow, i tak sa pyszne bo maja smak wybranego jogurtu :tak:
 
Do góry