reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Cześć ja tez jestem.
Wrócilismy znad mrza, pododa była w kratkę, ale było fajnie, a i zaczepilismy o Mazury. Gabryśka pierwszy raz pływała kajakiem, była zachwycona......., może wieczorkiem wkleje kilka zdjęć...
Nienius gratuluje zafasolkowania:-):-):-)

dziekuję :-)

fotki przecudne :tak:, widać, że Gabrysia zadowolona z wyjazdu :-)

Nic takiego nie kupowałam , byłam ot tak sama bez dziecka w moich ukochanych Tarnowskich Gorach. Połaziłam po sklepach( rossmann zaliczony :-p) byłam w bibliotece wypożyczyć sobie kilka ksiązek na samotne wieczory bez męza , byłam tez w przedszkolu u Weroniki i na kawie u kolezanki w pracy :tak:
Fajnie tak spędzic sobie czasami przedpołudnie :tak:
Nenius gratuluje karty ciązowej :happy:

dzięki, oj tak, ja też lubię wybrać się na taką rundkę po sklepach :tak: i do rossmanna też powinnam sie wybrac koniecznie przed wyjazdem :tak:

wkleję Wam jeszcze coś o przedszkolu (pisałam na innym wątku)

Dziś rano byliśmy we trójkę w przedszkolu bo chciałam zapłacić przed wyjazdem i jeszcze o kilka rzeczy wypytać. Jeszcze w domu wpadłam na pomysł i zaproponowałam Darii, żeby w czasie kiedy my będziemy rozmawiać z panią, została z dziećmi i przedszkolanką. I o dziwo :szok: ochoczo się zgodziła :tak:. Poważnie, zaprowadziłam ją tam, przywitała się, powiedziała jak ma na imię i została. Pani pokazała jej gdzie są zabawki, Daria chodziła z panią za rękę, rozmawiała, potem bawiła sięz jakąś dziewczynką tzn. obie czesały lalki. I w tym czasie (jakieś 1/2 godziny) ani razu do nas nie przyszła :no:. Generalnie pełen sukces :biggrin2:, na koniec wybrała sobie znaczek w szatni, żeby mieć przydzielony wieszak dla siebie i powiedziala paniom, że będzie przychodziła po wakacjach :tak:. A no i koniecznie musiała skorzystać z łazienki dla przedszkolaków bo kibelek / zlew takie malutkie, że doskonale sięga i strasznie jej sie to podoba.

Jestem w pozytywnym szoku :szok::-D
 
reklama
Do góry