reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a wiecie co...od poniedziałku będe tu częstszym gościem...najpierw będę wybierac nadgodziny (zebrało się tego od początku roku 6 dni) potem urlop i zwolnienie :):-D:-D:-D
aaa Klaudia powiem Ci ze ja tez mam jazdy na kwaśne .... właśnie jem
"super kwaśne żelki hoops" i stwierdzam ze sa za mało kwaśne :happy2::baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego najlepszego dla lipcowych chłopaków!!!

Sowa1977.jpg
 
No no, Alka zaszalała dziś z pieczeniem tortów. Pogratulować inwenmcji twórczej ;-)

Anika, Klaudia, Lila - jeszcze troszkę wytrzymajcie kobiałeczki. Ciąża mija, i potem już tylko same radości :-p

Swoją drogą - ja rok temu bylam już w big ciąży, wściekalam się na nieudaczny remont a teraz... biega mi takie rozkoszne bobo i rozwala chatę :-D
 
No to jeszcze Wam powiem, że byłam wczoraj u ginka i widziałam swoje dziecię i bijące serducho :-):-):-) Mały ma już całe 10 milimetrów :-) I wszystko jest ok. Ufff. Chyba pora zrobić suwaczek :-)
 
No to jeszcze Wam powiem, że byłam wczoraj u ginka i widziałam swoje dziecię i bijące serducho :-):-):-) Mały ma już całe 10 milimetrów :-) I wszystko jest ok. Ufff. Chyba pora zrobić suwaczek :-)
O rany !!! Klaudia !!! Strasznie sie ciesze :-):-):-):-):-) wczoraj o Tobie caly czas myslalam jak napisalas,ze cos Cie boli :-( super ,ze wszystko ok!!!!!
Obstawiam dziewczynke !!!!!!!:tak::tak::tak:

Gazelko "rozkoszne Bobo" to okreslenie pasuje do Jagodki idealnie, ona jest taka slodka,ze jak tylko ja widze to mam ochote wycalowac te Jej male slodziutkie cialko :tak::sorry2::sorry2: Sliczna dziewczynka Ci rosnie :tak::tak::tak:
 
No to jeszcze Wam powiem, że byłam wczoraj u ginka i widziałam swoje dziecię i bijące serducho :-):-):-) Mały ma już całe 10 milimetrów :-) I wszystko jest ok. Ufff. Chyba pora zrobić suwaczek :-)


no to luks kochana, gratuluje umieszczenia tak wyczekiwanego suwaczka!!!!
spokojnych juz chyba 8 miesięcy :sorry2::sorry2:
 
O rany !!! Klaudia !!! Strasznie sie ciesze :-):-):-):-):-) wczoraj o Tobie caly czas myslalam jak napisalas,ze cos Cie boli :-( super ,ze wszystko ok!!!!!
Obstawiam dziewczynke !!!!!!!:tak::tak::tak:
No właśnie dlatego poszłam wczoraj do niej, bo się zestrachałam, że coś jest nie tak. Okazało się, że wszystko ok, a te bóle to najprawdopodobniej moje jelita nadwyrężone moimi ostatnimi stresami związanymi z chorobą Maciejki. :-) I wiecie co? Dziś ból jak ręka odjął :-D To chyba dowodzi, że to było związane ze stresem.

A co do dziewczynki... Maciuś jak mu powiedzielismy, to ciagle podchodzi do mnie, podnosi mi bluzke i całuje w brzuszek. No, ale definitywnie stwierdził, że on nie chce siostrzyczki, bo woli bawic się z chłopczykami :-) Aha, i najlepiej, żeby ten chłopczyk urodził sie od razu taki duży jak on. :-D
no to luks kochana, gratuluje umieszczenia tak wyczekiwanego suwaczka!!!!
spokojnych juz chyba 8 miesięcy :sorry2::sorry2:
Dzięki, no to już chyba bliżej 7 miesięcy :-)
 
reklama
Do góry