reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

elfiko, z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że cieszę się bardzo, że wyniki badań są ok :)

Mój mały głodomór nie dał się oszukać i zerwała się przed pół godziną na jedzonko, ale dzięki temu mi cyca nie rozerwało :)
Coś tam brzęczy jeszcze w łóżeczku do zyrafy.
Ech dzieci ... :)

Moje fotki ze spotakania wyszły czerwonookie, więc daję wolną rękę Alce :)

Zastanawiałyśmy się czy kiedyś dojdzie do spotkania wszystkich lipcowych foremek :laugh: ??
 
reklama
:)
Pieknie sie dzieje z tymi dziecmi co to po nocach nie spia. Gazelaczek wyrwala sie z kaszka i dala mi do myslenia, a ja tak bym piersia chciala tylko jeszcze jakis czas. No poki co jeszcze nie mam dosyc wstawania w nocy ;)

Klaudia u mnie jest dokladnie jak u Ciebie, w dzien dziecko je normlanie, a w nocy sie dodatkowo budzi i do cyca. Ja mysle, ze to chyba bardziej ta potrzeba bliskosci moze ::) Tylko kiedy mu to przejdzie?

A moj Alus ma chrypke :(, mam nadzieje ze bedzie zdrowy.

Alka i E_mamo az wam zazdroszcze. Ja to czekam na Manie, Tusie i Lilke jak nadleca do Londynu ;) ;D
 
Nareszcie moje dziecko usnelo.
Normalnie juz padam na twarz :-[ Rayyan nie spi mi w nocy, zasypia okolo 2 i od 3 tygodni nonstop boli mnie glowa.
Oglaszam strajk.
 
Alka, emamo pozazdroscic spotkanka, a fotki... miodzio ;D

Martuska jakbys sie nie doczekala dziewczyn to ja zapraszam do siebie - moze w styczniu sie uda?
 
Iwon pisze:
Gazelaczku, nie wiem, czy Maciuś jest głodny, skoro piszesz, że masz cycki na full, ale pamiętaj, ze on jest silnym chłopcem, tak, jak mój Kornel, już sam się podnosi niemalże do siadu, może faktycznie potrzebuje na tą swoją energię bardziej kalorycznego jedzenia ??
A ładnie przybiera na wadze? Jak tak, to pediatra Ci powie, ze wszystko ok i żeby go nie dokarmiać  :p

Iwon, gdy porownuje Maciusia z innymi dziecmi wychodzi mi na to, ze Maciek przybiera wystarczajaco, ale mniej niz wiecej ::) :p. Jest szczuplutki przy innych dzieciach.
 
No i zapomnialam o najwazniejszym - Maciek dzis sie obudził 3 godziny później niż ostatnio ;D ;D ;D ;D ;D

Dzika radosc w domu, idziemy kupowac butelki, kubki niekapki i kaszki kukurydziane. I wszyscy zacieramy ręce - moze w koncu sie wyspimy? ::)
 
Witam z rana, u mnie tak jest za oknem ::) jak tu na spacer isć?
a10tp.jpg
 
A myśmy juz zaliczyli dzisiaj pobieranie krewki i... Weronika nawet nie jęknęła, wszyscy czekali aż zawyje a ona nic ::)
teraz spi a ja ide kawe pić i z mężem obradować.
 
reklama
Dziewczyny u mnie chyba jakis kryzys 6 miesiaca sie zaczal. Majka budzi sie juz 3 dzien po pare razy w nocy, kurde a bylo tak fajnie.

Pozatym to nie chce pic mleka - pluje nim. Je tylko zageszczone kaszka, a ja chcialam juz sprobowac z samym mlekiem. Gdzie tam.

A teraz z innej beczki - bardzo podoba mi sie ta sukienka

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/72/7275/727572/72757201

ateraz ide czytac co nastukalyscie
 
Do góry