reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
wszystkim chorowitkom zdrówka życzę:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

mamusiom siedzącym w domku więcej słońca i dobrego chumoru,a mamusiom pracującym,by wakacje były dostatecznie szybko,a praca mało uciążliwa:-):-):-):-):-):-):-)
 
hej babeczki :dry::dry:

w końcu usiadłam, od 7 łażę po lekarzach, przychodniach, RTG itp.
mój bolący ząb nadaje sie do chirurgicznego wyrwania, to tzw, leząca ósemka
zabieg w czwartek za tydzień, wcześniej sie nie dało, jutro idę na przytrucie go, żebym mogła wkoncu spac w nocy, nie ma stanu zapalnego wiec to powinno pomoc
mam lekko dosc i przeraza mnie nadchodząca wizyta u chirurga :nerd::nerd::nerd:
a jutro u swojej dentystki mam jeszcze 2 do roboty......


no i ogolnie jestem przybita tym, ze niestety pójdzie na to sporo pieniędzy.......
ale nie ma innego wyjscia.......

ide poczytac co tam u Was.......

buziaki w obolaly policzek :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
u nas tak samo,co któraś pielucha zasikana,a i w dzień panna potrafi się oszczać,po same kostki i kałużę rozdeptywać:baffled::-p:crazy:za to jeśli śpi w dzień jest ok.........nie szczy wtedy:tak:
A u nas w marcu bedzie rocznica odpieluchowania :tak: i dopiero teraz chyba moge powiedziec ,ze mam dziecko na dobre odpieluchowane
Bo wczesniej zdarzały sie wpadki, najczęsciej u nas z kupką bo Weronika miała problem z jej zrobieniem, straszne zatwardzenia i w rezultacie zawsze wszystko w majtkach lądowało.
Teraz juz jest dobrze i pieluch nie uzywamy juz wcale- wyjątkiem była choroba i biegunka u Weroniki
Dzisiaj juz wiem,ze za szybkos ie zabrałam za to odpieluchowanie i następnym razem poczekałabym z tym przynajmniej do 2gich urodzin dziecka :tak:
 
wszystkim chorowitkom zdrówka życzę:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

mamusiom siedzącym w domku więcej słońca i dobrego chumoru,a mamusiom pracującym,by wakacje były dostatecznie szybko,a praca mało uciążliwa:-):-):-):-):-):-):-)
nie dotyczy tzn dotyczy tylko mnie ale juz jest lepiej :-),dziekuję:-), nie dotyczy :-)


Joasiu zdrówka kochana zycze, ból zeba to najgorsze świństwo brrrrrr i tak jak Hanti polecam ketonal :tak:
 
Elfik,jak Twoje serduszko kochana?mam nadzieję,że juz lepiej się sprawuje:-)

kochana dobrze,by było byście mogły z Nisią u Twoich rodziców mieszkać,jak najdłużej,bo Weroniczce to służy znakomicie,ai pewnie Ty lepiej się czujesz w rodzinnym domu,niż w tamtych murach bez Grzesia:happy:
 
Cześć :)

laski czy ktoras uzywa kosmetykow Yves Rocher?
Gazelka chyba ty cos pisalas! dostalam rabat az 40% i musze wykorzystac do konca stycznia, wiec nie mam za duzo czasu na ogladanie i zastanawianie sie. co mi mozecia polecic z tej firmy?


No moje klimaty :-)

- fajne żele pod prysznic damskie i meskie, ładne zapachy, ale się ch****o otwierają :sorry2:
- serum vegetal na buziak fajne (oval cośtam, ale to juz wycofują chyba, nie wiem czemu)
- uwielbiam krem liftingujący brązujący - nie ma tego specyficznego zapachu co inne brązujące, kolor jest naprawę extra, a ja się czuję młodsza
- bławatkowa woda do demakijażu oczu (taka dwukolorowa)
- są takie antycellulity, a wg mnie kiepskie

i chyba tyle uzywalam
 
czeeee :-)
padam na pyska, z ta moją starą pracą, hahahaha, ale podczytuję prawie regularnie :tak::tak::tak:

Elfiku - skarbnico linków do innych wątków, nie wymieniaj głowy taj jest DOSKONAŁA!!!!

tylko tyle chciałam napisać, nara :rofl2::rofl2::rofl2:
 
moja córka została pożeraczem mandarynek:baffled::sorry2::tak:mogłaby ten owoc kilogrmami zjadać,zresztą to robi:tak::-):-):-):-)

ma napady na jedzenie pojedynczych smakołyków.........były juz miedzy innymi:mleczna kanapka,banany,pingu(Kasia;-))jabłka,parówki,soki kubuś..........teraz są mandarynki........czy jeszcze jakieś dziecko tak ma:oo::confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry