reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

DLA MARTUSI Z OKAZJI IMIENIN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

S029_big.jpg
 
reklama
Olivia kochana, wiem przecież że bardzo, bardzo... dlatego coś muszę z tym zrobić, obiecuję :-D:-D;-)
widzialam i bardzo bardzo i bardzo dziekuje!:-)

kolega dal mi nr do jakiegos ortopedy znajomego. zadzwonilam wczoraj wieczorem(przypomne sobota) a ten do mnie "przyjezdzaj teraz!":blink: ja ze pracuje niestety. a pan doktor to jutro rano!:szok: normalnie szko. jakis lekarz z powolaniem czy co?:confused::happy: mila odmiana po zetknieciu z "chicago memorial" vel kentro igias (szpitalu centralnym) na mykonosie:-D
no i bylam i kazal mi sie pofatygowac zrobic przeswietlenie w szpitalu. powiedzial ze jak nie beda chcieli zrobic to mam powiedziec ze mnie przyslal giannis. a jak nadal nie beda chcieli to mam do niego zadzwonic i on juz do nich zadzwoni i ich opieprzy!:-D podoma mi sie taki obrotsprawy!:-D:-D
 
helooo kobitki :-):-)
widzialam i bardzo bardzo i bardzo dziekuje!:-)

kolega dal mi nr do jakiegos ortopedy znajomego. zadzwonilam wczoraj wieczorem(przypomne sobota) a ten do mnie "przyjezdzaj teraz!":blink: ja ze pracuje niestety. a pan doktor to jutro rano!:szok: normalnie szko. jakis lekarz z powolaniem czy co?:confused::happy: mila odmiana po zetknieciu z "chicago memorial" vel kentro igias (szpitalu centralnym) na mykonosie:-D
no i bylam i kazal mi sie pofatygowac zrobic przeswietlenie w szpitalu. powiedzial ze jak nie beda chcieli zrobic to mam powiedziec ze mnie przyslal giannis. a jak nadal nie beda chcieli to mam do niego zadzwonic i on juz do nich zadzwoni i ich opieprzy!:-D podoma mi sie taki obrotsprawy!:-D:-D

Oliviooo- heheh jestem ciekawa, co robisz w Grecji??? Jesteś kelnerką, barmanką????? :cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Martusiu

Z okazji imienin życzę Ci,
aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałaś,
żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu
i pogoda ducha na co dzien.

Asia z rodzinką

9.gif

9.gif



9.gif
 
uuu widzę że u was pogoda ładna bo chyba wszyscy wybyli gdzieś na spacery, u nas tak sobie dosyć ciepło pochmurno ale nie pada
ogólnie atmosfera raczej senna uuuuaaaaaaa ziewam ciągle :shocked2::dull:
 
reklama
puchy tu okropne
my chyba wybywamy jeszcze na spacer coby się Krzysiowi lepiej spało
łoś drzemie trzeba go obudzić :cool2:
 
Do góry