reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam wieczorkiem:-)
na dzisiaj mam już dość...dawidka urodzinki i moje imieniny dały mi dzisiaj popalić, bo praktycznie od rana sterczałam w kuchni robiąc jakieś sałatki, przekąki itd:dull:
ale ogólnie imprezka się udała, a młodemu udało się zdmuchnąć świeczkę:happy: jak tylko zgram zdjęcia z aparatu to wkleję jakieś fotki, bo teraz idę ogarnac jeszcze kuchnię, bo zostawiłam ją sobie na sam koniec :dry:
 
reklama
bukiet2_d.jpg


Martusiu Najlepsze życzenia urodzinowe !!
 
Martusiu

Z okazji imienin życzę Ci,
aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałaś,
żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu
i pogoda ducha na co dzien.
Asia z rodzinką

9.gif

9.gif


9.gif

Od nas też najserdeczniejsze życzonka, dużo słonka i radości a wieczorem miłych gości;-):-p

A te dzwoneczki szczególnie mi się spodobały dlatego się podpinam pod Daskę:-p, Martusiu dryń dryńńńńń dryyyyyyyyyyń- wracaj do nas na BB !!!!
Bardzo nam Ciebie brakuje- BUZIAKI! (gdzie jest ten elvis?:szok::dull::sorry:)
 
No to ja jeszcze tak szybciorem i zaraz wskakuje pod kołderke......
Otylciu
5yd7060.gif

Ninko
6gx772t.gif

Adasiu
4vikhly.gif

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!
54itcok.gif

 
reklama
Do góry