reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dziewczyny, ale jaja! okazalo sie ze ta moje zakochanie niespelnione (a raczej spelnione w dziwny sposob;-)) to jakies tam sukcesy ma na swoim koncie a nawet jakis tam rodzaj slawy sie kolo niego placze:eek: :eek:
no normalnie nie wiedzialam ze z taka szycha sie spotykam:-D:-D:-D (na stopie przyjacielskiej oczywiscie z wiadomych wam powodow)
przede wszystkim prosze tak wyglada delikfent:
IMG_1440 on Flickr - Photo Sharing!
P7070851 (Large) on Flickr - Photo Sharing!
no..no...delikfent zaje**sty....zajcie mi go :rofl2:
jak go widze, to sie mi marzy....sex on the beach :-):-D:-D
 
Witam,:-) wróciłam z wojarzy, szkoda tylko że wszystko co miłe szybko się kończy. Dwa tygodnie minęły jak z bicza trzasł a teraz powrót do rzeczywistości... Ale widzę że frekfencja dopisywała na forum podczas mojej nieobecności, super dziewczyny :happy2:
 
:-)Oj Anuś w życiu nie miałam takich fajnych wakacji:tak::happy2:, no i szczerze mówiąc były to moje pierwsze zagraniczne wakacje. Cała Anglia zrobiła na mnie ogromne wrażenie, udało nam się podczas 3 dni zobaczyć trochę Londyn. Dużo zwiedzaliśmy i w ogóle jestem przeszczęśliwa że ten wyjazd aż tak się udał. Oboje z Rafałem przed samym wyjazdem z Polski nie tryskaliśmy jakimś szczególnym entuzjazmem (no bo co można robić przez 2 tygodnie :szok:)a tu prosze, jakie miłe zaskoczenie :rofl2::happy2::-D. Oliwka spisała się super dzielnie:elvis::tak:, podziwiałam ją za to że wytrzymywała kilkugodzinne siedzenie/spanie w spacerówce. A ja normalnie byłam gotowa tam zostać na stałe tylko jak dla mnie za zimno i za wietrznie było, prawie cały czas 15 - 17 stopni, ludzie przesympatyczni, jacyś tacy pogodni... no i w ogóle oh i ah :happy2::happy2::happy2::happy2::-D:-D
 
reklama
Do góry