reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Humor ogólnie mam dzisiaj do d..ki :no2::sad:
Grzywka ktora miała byc prosta jest falujaca
Dziecko ktore mialo być grzeczne jest wyjace
Pogoda która miala byc piękna jest kijowa a dokładnie deszczowa
Ciało ktore miało byc jędrne zwisa
Umysł ktory miał byc lotny jest zamulony
itd itp ehhhhhhhhhhh :no::errr::no2::hmm::oo::sad::growl::frown::sorry::sick:
(pms dopiero za tydzień ma prawo mnie dopaść)

hihihih:-):-):dry::happy:;-)
 
reklama
Super!
Gratulacje!!

no to gratulacje Olivko!!!!
dzieki. :-)
zdalam tak nieoficjalnie, bo oficjalnie to najpierw musza wyslac testy do salonik, tam ocenia i przysla wyniki. ale juz teraz wiem ze zdalam tylko nie wiem na jaka ocene. normalnie mnie duma rozpiera.:-):-):-)
swoja droga to baenadziejny maja grecy system przeprowadzania teakiego certyfikatu. wyobrazcie sobie ze bylismy nagrywani na kasety i te tasmy wysylaja do salonik:baffled: jakby nie mogli na miejscu nas ocenic skoro mamy tu greckich lektorow.
 
dzieki. :-)
zdalam tak nieoficjalnie, bo oficjalnie to najpierw musza wyslac testy do salonik, tam ocenia i przysla wyniki. ale juz teraz wiem ze zdalam tylko nie wiem na jaka ocene. normalnie mnie duma rozpiera.:-):-):-)
swoja droga to baenadziejny maja grecy system przeprowadzania teakiego certyfikatu. wyobrazcie sobie ze bylismy nagrywani na kasety i te tasmy wysylaja do salonik:baffled: jakby nie mogli na miejscu nas ocenic skoro mamy tu greckich lektorow.

gratulacje:tak::-)
 
Elfiko kryzys tozsamosci? kiedys pisalysmy co nam poprawia humor. kazda swoje piec groszy dodala. masz wiec caly koszyczek sprawdzonych rad. moze cos wybierzesz?:-)
 
reklama
Do góry