reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

to jeszcze napiszę w tajemnicy, ze siedzę sobie sama w biurze, czekam an eMa coby mnie do mojego ukochanego dziecka zabral i czytam sobie zwierzaki popijając 4 kawusię już dzisiaj :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
a sterta segregarorów wcale nie chce maleć :dry::dry::dry:
 
reklama
Humor ogólnie mam dzisiaj do d..ki :no2::sad:
Grzywka ktora miała byc prosta jest falujaca
Dziecko ktore mialo być grzeczne jest wyjace
Pogoda która miala byc piękna jest kijowa a dokładnie deszczowa
Ciało ktore miało byc jędrne zwisa
Umysł ktory miał byc lotny jest zamulony
itd itp ehhhhhhhhhhh :no::errr::no2::hmm::oo::sad::growl::frown::sorry::sick:
(pms dopiero za tydzień ma prawo mnie dopaść)
 
Humor ogólnie mam dzisiaj do d..ki :no2::sad:
Grzywka ktora miała byc prosta jest falujaca
Dziecko ktore mialo być grzeczne jest wyjace
Pogoda która miala byc piękna jest kijowa a dokładnie deszczowa
Ciało ktore miało byc jędrne zwisa
Umysł ktory miał byc lotny jest zamulony
itd itp ehhhhhhhhhhh :no::errr::no2::hmm::oo::sad::growl::frown::sorry::sick:
(pms dopiero za tydzień ma prawo mnie dopaść)


no to teraz powiem cichutki: Ewelinko - kocham Cię i buziaczki ślę :laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
nie mówcie nic Asi, dobrze??
 
hej

Aga fajnie. mnie tez tak ciagnie bo kiedys sie uczylam. pamietam troszke ruchow (zreszta smiesznie bylo bo sie okazalo ze pare ruchow z tanca brzucha tanczylam juz wczesniej instynktownie, nie wiedzac o tym:-D). musze sie gdzies zapisac w pazdzierniku:tak:


fajnie wygladasz!
dziewczyny mialyscie jakies wpadki fryzjerskie? ja wychodze z zalozenia ze wlosy nie zeby najwyzej odrosna:-D ja mam fryzjera w warszawie i zawsze jestem zadowolona ale dokladnie rok temu dalam sie obciac szanownemu panu grekowi Nassos'owi. koszmar i tragedia w jednym!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak mi chlasnal z lewej strony grzywke to dopiero teraz odrosla na tyle ze mozna ja bylo jakos obciac.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na poczatku myslalam ze to totalne beztalencie ale zmienilam zdanie po pol roku. ten gosc ma talent!!! pierwszy lepszy fryzjer nie potrafilby obciac wlosow tak zeby przez doslownie rok nie moznabylo nic z nimi zrobic!:no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::wściekła/y: a juz calkowiecie krew mnie zalala jak znalazlam w magazynie promujacym moja wyspe wyzej wymienionego fryzjera, komentujacego, ktore z greckich vipow maja dobrze albo zle obciete wlosy-ekspert sie znalazl normalnie:no:


sukiena zaje...sta!!! calkowicie w moim typie- idealna dlugosc, moj ulubiony dekolt, material. zastrzezenie mialabym tylko do koloru i pewnie do ceny. Joaska skad ja wytrzasnelas?


u nas gotujemy minimum 1,5h. tylko nie przesadz. ciotka przesadzila i puszka eksplodowala:szok:. skrobala potem karmel przez trzy dni ze scian i szafek:-D:-D


Weronika zyjesz?:confused:

tyle z tego co nadrobilam a teraz mam news'a:tak::-)
dziecko żyje
dawaj news'a :tak:
 
reklama
Rozmiar butków Darii:
sandałki wiosenne 24
trampki 25
kalosze 25-26
hiihih do wyboru do koloru :-p:-p:-p
 
Do góry