reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dla Dawidka i Michałka są życzenia
jest i bajka
była sobie raz królewna, królewicz i smok
rośnijcie zdrowo chłopaki
przez okrągły rok
a za rok Wam znowu złoże takowe życzenia
sto lat zdrowia , sto radości i zero smucenia!!!!
6cp7jno.gif

 
reklama
Melduję się po dłuuuugiej nieobecności i witam wszytkie Panie.szczególnie nowe lipcówki. no i zacznę od podpięcia się pod życzenia Alki -szczególnie pod ten szybko mijający bunt dwulatka
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KOCHANYCH DWULATKÓW!!!!! NIECH IM ZDROWIE ORAZ HUMOR DOPISUJE,


BUNT DWULATKA SZYBKO PRZELATUJE :)



uffff to mnie uspokoiłaś myślałam że ja jakaś niewydolna sprzątaniowo jestem, ale okna mam umyte :rofl2:

...
Kate jestes swietna...a niewydolna sprzątaniowo to jestem ostatnio ja. choc uważam ze bardziej trafnie brzmi leniwa:-p
Świetny pomysł :tak: Mój będzie chodził na zjęcia muzyczne, a potem pójdzie do podstawowej szkoły muzycznej. To już postanowione :-p
(...)
Yes, yes, yes! :rofl2::rofl::rofl2::rofl: A telefon wypasiony, bierz matka, nie wahaj się! :tak:
he he piątka Iwon z tą szkołą muzyczną...no i Nianiu telefon i oferta na prawdę godne polecenia

Ta w avatarku to ja, dzięki dziewczyny, ale się zarumieniłam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:...bo ja taka nieśmiała jestem trochę ;-):-D.

A u nas Oliwka wreszcie robi postępy, ale nie nocniczkowych, jak chyba już większość dzieciaczków, ale mam nadzieję że i do tego dojdziemy wkrótce. Zaczęła w końcu więcej mówić. :shocked2:I całe szczęście, bo to chyba już najwyższy czas... Nie są to całe słowa, ale prawie całe, no i nie są to jeszcze zdania. Przynajmniej już wiadomo o co chodzi. :laugh2::laugh2:
Niesiu w avatarku wyglądasz uroczo a niemówieniem się nie przejmuj , mój siostrzeniec jest bardzo inteligentnym dzieckiem (wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują 0 a wcale dużo nie mówi, wrecz tylko "mama", "dada" (nawet nie tata) nasladuje kilka zwierząt i do tego "tu" i "tam". a z zachowania wynia ze rozumie wiecej niz przeciętne dziecko...

Mówię teraz do M: Kochanie posłucham sobie muzyki, co?
M: Oczywiście, słuchaj sobie.
JA: Ale zareagujesz jak Mich by się obudził i płakał?
M: oczywiście kochanie. Natychmiast zdejmę Ci słuchawki :-D:-D:-D:-D
Uwielbiam mojego męża :-p:-p:-p
lol
Alka to teraz moj dialogo z mężem:
on: widze ze starałas kurz z telewizora
ja: tak starłam, bo od kilku dni była na nim rysa zakłucajaca idealną linie kurzu ... nie widziałes jej??:dry:
on: widziałem...
ja: no i ... nie chciales cos z nią zrobic ??
on: no własnie zastanawiałem sie czy Ci nie powiedziec abys w koncu starła ...

no coments
 
no jeszcze nie mam. dopiero chlopaka poznalam to mu jeszcze po oczach nie dalam fleszem;-) generalnie pol amerykanin, pol wloch, skonczyl studia prawnicze, wydaje sie byc normalny(czyli wlacza sie potrojne czerwone swiatelko bo z takich to najwieksze psychole potem wylaza:no:), zabawny, milo sie z nim gada. do tego ma 195cm wzrostu co jak dla mnie idealnie!!! uwielbiam wysokich facetow:tak: no i cialo takie....a co wam bede mowila, same sobie wyobrazcie:-p
tylko to kurna dzieciak. 24 lata ma. poczulam sie wlasnie staro:-(

Ta w avatarku to ja, dzięki dziewczyny, ale się zarumieniłam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:...bo ja taka nieśmiała jestem trochę ;-):-D.
Aga, my cie bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo ale to bardzo i czy juz wspomnialam ze bardzo bardzo i jeszcze bardziej prosimy o jakies zdjecie!!!!:-):tak: sliczna laseczka jestes wiec nei badz zyla i pozwol sie troszke popodziwiac:blink:
 
Kochany Michałku
w dniu 2 urodzin, życzymy Ci dużo cierpliwości do rodziców
i dużo żwirku w odpowiedniej wielkości;-):-D
A to skromny prezencik od nas;-)
53ztt1l.jpg


5zddc03.jpg

:-p;-):-D

a dla
Dawidka
mamy specjalne Kłapouchowo - Tyglyskowe przytulaki:-D Dużo zdrówka i niech tatuś przestanie chrapać;-)
53zrr45.gif


632xhkx.gif

 
Dawidku i Michalku wszystkiego naj naj! rosnijcie duzi i zdrowi!:-)


ps. Anikaa czy twoj suwaczek nas moze przypadkiem nie informuje ze twoj szkrab ma dzis urodziny? wszystkiego najlepszego!:-)
 
kurcze dziewczyny zimno!!!! jest 28stopni tylko!:dry:brrr:no:
ja mialam wczoraj taka awanturke w pracy ze bylam gotowa zabrac rzeczy i wyjsc:-(.autentycznie jesli szef by pyszczka nie zamknal, za piec minut to by mnie tam nie bylo. czasem mu sie zaciera granica i nie pamieta ze ja to nie jego 15letnia coreczka rozwydrzona i na mnie z takimi tekstami nie powinien wyskakiwac.:no::dry:
humor mialam skopany przez kilka godzin az przyszla odsiecz! dostalam propozycje innej pracy! lepiej platnej, w lepszym klimacie, z ludzmi ktorych znam i lubie, na lepszych warunkach itd. :-):-):-)jedynie co mnie powstrzymuje przed zmiana to moja lapka przetracona, nie wiem czy wyrobie. musze to przemyslec. w kazdym badz razie sama swiadomosc tego ze moge szefowi rzucic w twarz ze jak mu sie cos nie podoba to niech zapierdziela caly sierpien(szczyt sezonu)SAM jest super!:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Alka, czemu nie masz suwaczka w podpisie? :confused: Przez to wcale nie zauwazylam, że



Michałek ma dziś urodzinki!!! Mnostwo zdrowia, radości i poczucia humorku co najmniej takiego jak rodzice. No i betoniarki - zielonej :-):-):-)

1173790333.jpg


027469beb441f3bec5a3fd0992b4797740160_m.jpg
 
cześć laski :-p

po pierwsze w kwestii mleka: elenko jako jedyna matka na świecie od roku karmię moje dziecko mlekiem krowim. Mich nigdy nie chciał jeść sztucznego, więc jak skończyłam karmić piersią mieliśmy duży problem co z tym fantem zrobić. Za radą lekarki pojechaliśmy z krowim i .... super! najpierw kartony, a teraz jak leci, tylko przegotowuje dobrze i raczej 3,2%. Przyznaję się do tego tylko tutaj, bo generalnie uznawane to jest za działanie na szkodę dziecka i jego zdrowia, grozi alergią na tlen i wyrośnięciem trzeciej nogi. Tak wnioskuję ze zdegustowanych min niektórych moich koleżanek karmiących sztucznym mlekiem. Trudno, nic nie poradzę :dry:

Ratujcie!
alka jesteś drugą taką matką bo ja Piotrka też od skończenia roku karmiłam łaciatym i ręczę ci że trzecia noga mu z tego powodu nie wyrosła jakby co służe zdjęciami :cool2:
Krzyśkowi też bym dawała wyłącznie takie ale on go nie chce tylko z kubka z nami a wieczorem musi być sztuczne bo łaciatego w butli nie toleruje :dull:
 
reklama
Do góry