reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
A wogóle to obejrzałam Magdę M., oczywiście wkurzyłam się na maxa, bo juz nie mogę patrzeć na ta jej głupotę:no:, noi zbieram sie do wyrka, bo jutro czeka mnie ciężki dzień:baffled: Od samego rana będziemy kuć stare betonowe schody:szok: więc wolę nie mysleć jak to będzie, bo chyba nie wygrzebię się spod tego prochu, kurzu i gruzu:szok: Muszę się z tym przespać;-)
Zamelduję się lipcóweczki z samego rana, jak dam radę i wogóle dostanę się do kompa, bo sama nie wiem co jutro mnie czeka:baffled::confused::confused::sick:

Dobrej nocki...:-)
 
Nudze sie :eek:
Chwilowo Weronika nie wyje :szok::szok::szok:

Leję :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

zdalam Certyfikat!!!!!

Pojęcia nie mam, o jaki certyfikat chodzi :zawstydzona/y: Ale gratuluję :-)

eeeeee Piotruś to taka "dupa wołowa" hihihi:-);-)
w moim typie jest zdecydowanie bardziej Szymon Bobrowski :tak::tak::tak:(nie pamiętam jak się nazywa w filmie :-p), a magdę m. ogladam (jeżeli już:zawstydzona/y:) tylko i wyłącznie ze względu na ciekawie urządzone wnętrza :tak::tak::-):zawstydzona/y:

HA HA HA, moje pobudki są podobne- lubię sobie popatrzeć na te babskie ploty, ładne gębule i wielkomiejski styl bycia :-p;-)
 
Kuźwa, coś mi się porobiło z numerami stron- wszystkie są teraz wytłuszczone i nie wiem, na której jestem. Gubię się :szok: :dull::unsure::oo2:
 
Kolorowa kredko jakie Tymi ma piękne oczy :szok::tak:;-). Uwielbiam takie niebieściutkie... sama mam brązowe, to może dlatego.

niesia dzieuję :)

:-D:-D:-Dja się do tej wypowiedzi Niani tylko dołącze, bo jestem taka sama, te buty do tych spodni, tamte do innych itd, zawsze znajdę jakas wymówkę, byleby kupic, a łosiowi jeszcze wciskam kit,ze mam je od dawno i napewno juz je widział:laugh2::laugh2:a jeśłi nie uwierzy, to bajeruje,że były tanie jak barszcz i takiej okazji nie mogłam przegapić:tak:;-);-):cool2::-D
ach MY kobitki :-D:-D:cool2::cool2:kombinatorki...:cool2::cool2:
wiecie ja chyba jestem jakaś inna i pewnie będziecie na mnie krzywpo patrzeć ;-) ..................ale ja nie kręce młodego nie wiem ble mam takie znajome ale to mnie jakoś tak :baffled:.................
 
reklama
Do góry