reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Kupiłam sobie dziś książkę: Diabeł ubiera sie u Prady,
czytałyście???
już jest film na jej podstawie, ale jeszcze go nie oglądałam, pierw chcę przeczytac książkę :tak: :tak: :tak: :-)
 
hej kochane.......................................ehhhhzasiadlam na kompa myslalam ze napiusze kilka slow choc jakos nie mam ochoty i szwagier przyszedl cos posprawdzac :/u nas lipnie...................totalnie.......................................kasiu :-* i aniu :-* dzieki za rozmowy kochane !!! jestesmy w pl......................tydzien temu wybuchla mala wojna..............ja pozniejmy kontra tesciowa pochamrana na maksa ! nie mam zamiaru odzywac sie do tej.....................przez dlugi czas................moze kiedys mi przejdzie to sie odezew
 
Kupiłam sobie dziś książkę: Diabeł ubiera sie u Prady,
czytałyście???
już jest film na jej podstawie, ale jeszcze go nie oglądałam, pierw chcę przeczytac książkę :tak: :tak: :tak: :-)

oglądałam film................podobał mi się,
taki na odreagowanie.................ale nie wiedzialam,
że jest książka..........oj ale ze mnie c...................iapa
 
no i po wytknięciu pewnych "niedociągnięć" ortograficznych;-)
MUSZĘ SOBIE PRZYTARGAĆ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY
i położyć go na miejscu "pod ręką",
bo sama czasem mam zachwiania,
jak co się pisze...............a kiedyś człowiek
nawet konkursy ortograficzne wygrywał...............echh gdzie te czasy;-)
 
no i po wytknięciu pewnych "niedociągnięć" ortograficznych;-)
MUSZĘ SOBIE PRZYTARGAĆ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY
i położyć go na miejscu "pod ręką",
bo sama czasem mam zachwiania,
jak co się pisze...............a kiedyś człowiek
nawet konkursy ortograficzne wygrywał...............echh gdzie te czasy;-)

hi hi hi :-) :-) :-) :-)
Kasiu- po co targac?????

proszę tu link do słownika :tak: :tak: :tak: :-) :-) :-) :cool2: :elvis:
Wielki s?ownik ortograficzny=
 
reklama
Do góry