reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Tuśka.........zdjęcia Majeczki............SUPEEEERRR!!!!!!
POPŁAKAŁAM SIĘ ZE ŚMIECHU..........normalnie ZDJĘCIA MIĘSIĄCA,
NIE .............ROKU.....................IHIHIHIHIHIHIHIHHIHIIHHIHIHIIHHIIHIHIHIHIHIHIHIHHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIH
 
reklama
A teraz juz na powaznie znikam, bo jutro czeka mnie ciężki dzień z moim małym terrorystą, który nawet na sekunde nie pozwala spuścić z siebie wzroku wymuszając wszystko wrzaskiem (swoją drogą ostatnio rańcem sąsiadka wpada do mnie z pytaniem co takiego strasznego robie dziecku ze tak potwornie wrzeszczy).:baffled::baffled::baffled:
 
Daria w staniku..................mhmmm,jaki to rozmiar,
ma ta panienka................no istna Pamela................hahahhahahahahahahahahahahaha
 
A teraz juz na powaznie znikam, bo jutro czeka mnie ciężki dzień z moim małym terrorystą, który nawet na sekunde nie pozwala spuścić z siebie wzroku wymuszając wszystko wrzaskiem (swoją drogą ostatnio rańcem sąsiadka wpada do mnie z pytaniem co takiego strasznego robie dziecku ze tak potwornie wrzeszczy).:baffled::baffled::baffled:
Niuńka powiedz jej,ze zmieniasz mu skórę,
bo okazało się,ze ojcem jest afroamerykanin...................hahahahahhahahahahahahahahaa
 
:elvis: :elvis: :-p :cool2: :elvis:
Joasia bluzeczki fajowe,
ja czekam na zakupki(licze cichcem na nie)
przy styczniowych obniżkach


ja też czekam na wyprzedaże,
nia mam jeszcze kozaków choc już połowa grudnia, ale że pogoda wiosenno-jesienna to kozaki jeszcze nie były mi potrzebne,
te które mi się w miarę podobają są od 400 wzwyż, więc czekam na duuuuuuuuuuże obniżki :tak: :tak: :tak: :cool2: :cool2: :elvis: :elvis:
 
reklama
Do góry