reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asiołku polecam ten sab simplex na koleczki u nas dzisiaj znacznie spokojniej a to drugi dzień stosowania tego cuda,
a moja myszka śpi i śpi kurcze nie kładę się bo zaraz pewnie jeść bedzie chciała ostatnie karmienie 5 godzin temu hmmm ale dzisiaj wypoczywa ::)
 
Olenka serdeczne gratulacje

Ja swemu synkowi jeszcze nie obcinalam paznokci bo jeszcze nie mialam okazji - same sie wykruszaja zanim dorosna do dlugosci zeby je mozna bylo obcinac

Oj moj synek teraz jakis bardzo pobudzony i na spanie mu sie nie zanosi
 
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi :-) zrobiliśmy wczoraj kilka manewrów które poskutkowały - po pierwsze postanowiliśmy troszke rozwodnić mieszanke... i tak jak na 120 ml sypie sie 4 miarki nasypaliśmy 3 a na kolejne karmienie 3,5 - do tego jedna kropelka esputikonu i rano kupa jak marzenie ihihihihihi całe dziecko sie zasrało ;-) i doszliśmy do wniosku że lepiej jeżeli mamy podawac wode... rozwodnić troszke mlenio bo mała i tak dużo zjada wiec nie bedzie problemu z dostarszeniem do organizmu odpowiedniej ilosci mieszanki... a po co biedula ma sie tak meczyć ... mam nadzieje że ten sposob zadziała...

kupiliśmy też wage na allegro do ważenie niemowląt naprawde super sprawa... jezeli któaś z Was ma problemy ze zdrowiem maluszka i musi kontrolowac wage - gorąco polecam ... wagi niemowlece kosztują około 700-800 zł najtańsze w sklepach medycznych a ta elektroniczna kosztuje jakieś 160 zł i waży naprawde z dużą dokładnością!!!!

Oleńka witamy spowrotem!!!!!!! i Dużo zdróóóóóóóóóóówka!!!!!

A propos paznokci to ja też jeszcze nei obcinałam bo sie same wykruszają....
 
dzień doberek o poranku...na wstępie mam propozycje dla ASIOŁKA-kochana jeśli mogę ci coś podpowiedzieć z własnego doświadczenia o na mojego synka działał pewien stary sposobik...chodzi mi o ból brzuszka,jak nie mugł zrobić kupki,zwijal się i nózki podkurczał to miałam pewien sposobik jeszcze podany od mojej babci,a więc---pieluszke tetrową pod żelazkiem ogrzej <tak żeby była naprawde cieplutka, następnir nad gazem na malej łyżeczce rozpuść troszkę masełka,potem szybciutko na goły brzuszek wsmaruj masełko masując delikatnie brzuszek,poczym ciepłą pieluszka otocz brzuszek ,ubiez maleństwo szybko i już :)może wydaje się to zbyt proste,ale nam naprawde pomagało....może którejś z was przyda sie kiedyś...

 
o ciekawe:-) zawsze zamiast masełka moge ogrzać oliwe z oliwek :-) bo te masełka teraz to mają troszke inny skłąd niż te kiedyś wiec bałabym sie jakiegoś uczulenia :-)
 
martuska, tusia dzieki za odpowiedzi, mi wlasnie szkrabik spi na rekach... w nocy jak byl tatus byla taaaka grzeczniutka, a w dzien z mamusia dokazuje...
zaraz na spacerek lece, tylko jeszcze cos zjem na szybko i sie umyje...
 
Witaj Olenka, niech synus sie rozwija jak najlepiej a Ty wracaj jak najszybciej do zdrowia.

Ja paznokietki obcinam zwyklymi malymi nozyczkami i takie sobie chwale ;)

Asiolku co do specyfikow na brzuszek to my uzywamy Infacolu. Wprawdzi maly Bogu dzieki nie koncertuje nam z powodu bolow, ale mial problemy w pierwszym tygodniu i tak mu dajemy profilaktycznie, szczegolnie popoludniami.
 
reklama
Karin a jakie sa ceny w zlotowkach za te biustonosze jesli mozesz napisac. Nie wiem czy lepiej mi kupic tu czy w Polsce ktora odwiedze juz za 3,5 tyg :D. A staniczki sa na tej stronce przefajne :)
 
Do góry