reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej, masz na myśli prywatną grupę? :) Mogę wysłać prośbę do administratorki o dodanie Cię, tylko chciałam uprzedzić że ze względu na to że tam jesteśmy w małym gronie, już się dobrze znamy i piszemy o bardziej prywatnych sprawach to oczekujemy dużej aktywności. W teorii minimum jeden post w tygodniu, ale w praktyce to prawie każda z nas pisze kilka wiadomości dziennie i po prostu nie chcemy być jedynie podczytywane. Jeśli ktoś nie ma na to czasu albo ochoty to zostaje ten publiczny wątek do którego każdy ma dostęp, ale jeśli masz chęć to możesz dołączyć do prywatnego 😊
To raczej zostanę tutaj. Nie wiem czy dam radę tak często zaglądać 😉 za dużo mam teraz na głowie, koniec remontu kompletowanie rzeczy dla małej... A już i siły nie takie 🙄
 
reklama
Jutro kończę 34tc i o ile wszystko mamy to po prostu sobie leży i czeka... Chyba na cud narodzin 😂 torba nie spakowana, ciuszki nie wyprane, łóżeczko nie złożone, no ale jest na miejscu.
U mnie tak samo, bo w domu mamy remont, pierdzielnik to mało powiedziane. Czekam na zakończenie największego bałaganu :D Chyba mam małe wyrzuty sumienia, że jestem w tyle za innymi mamami i nie mam nic gotowego
 
U mnie tak samo, bo w domu mamy remont, pierdzielnik to mało powiedziane. Czekam na zakończenie największego bałaganu :D Chyba mam małe wyrzuty sumienia, że jestem w tyle za innymi mamami i nie mam nic gotowego
Ja mam dzisiaj 33 tydzień i dopiero za kilka dni będą złożone mebelki - w czwartek, ciuszki jeszcze nie poprane, torba nie spakowana 🙈 mam plan od poniedziałku zacząć prac i prasować , zeby potem poukładać.. wozek mam do odbioru juz w sklepie.
 
Ja mam dzisiaj 33 tydzień i dopiero za kilka dni będą złożone mebelki - w czwartek, ciuszki jeszcze nie poprane, torba nie spakowana 🙈 mam plan od poniedziałku zacząć prac i prasować , zeby potem poukładać.. wozek mam do odbioru juz w sklepie.
Przynajmniej masz mebelki :D u nas pokój dla dziecka w stanie surowym 🤣 ale damy radę, mam plan :D
 
Jutro kończę 34tc i o ile wszystko mamy to po prostu sobie leży i czeka... Chyba na cud narodzin 😂 torba nie spakowana, ciuszki nie wyprane, łóżeczko nie złożone, no ale jest na miejscu.
Ja zaraz kończę 35 🫣 nie wiem kiedy to zleciało. Im bliżej tym bardziej narasta niepokój mimo że to moj 2 poród 😅
Ale wszytko spakowane. Mam nawet listę na ostatnią chwilę co zabrać przyklejona do walizki 😅😅
 
reklama
Do góry