reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny czy wszystko jyz macie dla swoich maluszków? Czy np.pokoik łóżeczko gotowe czy jeszcze czekacie?
 
Dziewczyny czy wszystko jyz macie dla swoich maluszków? Czy np.pokoik łóżeczko gotowe czy jeszcze czekacie?
tak, praktycznie wszystko już gotowe, ciuszki poprane czekają w komodzie, wanienka kupiona, do odbioru czeka jeszcze wózek, łóżeczko i fotelik, ale plan jest taki, że w piątek jedziemy po nie. Walizka też czeka spakowana, jedynie muszę tam dołożyć kilka rzeczy codziennego użytku, które mam spisane na kartce żeby nic nie zapomnieć i mogę iść się rozpakowywać, bo już coraz ciężej we dwójkę w jednym ciele 😅 a jak u Ciebie sytuacja? Na kiedy masz termin?
 
Dziewczyny czy wszystko jyz macie dla swoich maluszków? Czy np.pokoik łóżeczko gotowe czy jeszcze czekacie?
Hmm teoretycznie mam, ale wszystko nadal pochowane po synu :p w kartonach, pudełkach, pod tapczanem itp. Wiem gdzie co jest w razie czego wiec się nie spiesze. Ale myślę nad wyciągnięciem kilku ciuszków by spakować walizkę. Ale u mnie dopiero 31 tydzien.
 
Dziewczyny czy wszystko jyz macie dla swoich maluszków? Czy np.pokoik łóżeczko gotowe czy jeszcze czekacie?
Ja mam wszystko ale jestem w trakcie przeprowadzki, wiec miejsce dla bobasa nie gotowe, mimo ze mebelki tez juz wszystkie mamy 🙈Walizka i torba spakowane, zostalo mi tylko wyparzyc smoczek i butelke, ktore biore ze soba. Zastanawiam sie czy brac laktator bo i tak nie planuje kp, w razie czego go wyparze i partner dowiezie
 
Dziewczyny czy wszystko jyz macie dla swoich maluszków? Czy np.pokoik łóżeczko gotowe czy jeszcze czekacie?
Ja mam wszystko gotowe. Jedynie torba wciąż nie jest spakowana chociaż wszystko do niej mam i już dawno miałam to zrobić, ale sama nie wiem na co czekam. A u mnie dziś równo 5 tygodni do terminu
 
reklama
Hej :) mogę dołączyć do grupy?
Termin 14 lipiec - witamy się z córcia
Hej, masz na myśli prywatną grupę? :) Mogę wysłać prośbę do administratorki o dodanie Cię, tylko chciałam uprzedzić że ze względu na to że tam jesteśmy w małym gronie, już się dobrze znamy i piszemy o bardziej prywatnych sprawach to oczekujemy dużej aktywności. W teorii minimum jeden post w tygodniu, ale w praktyce to prawie każda z nas pisze kilka wiadomości dziennie i po prostu nie chcemy być jedynie podczytywane. Jeśli ktoś nie ma na to czasu albo ochoty to zostaje ten publiczny wątek do którego każdy ma dostęp, ale jeśli masz chęć to możesz dołączyć do prywatnego 😊
 
Do góry