reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
 
reklama
Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
Ja miałam 10.01 i wyniki miałam do dwóch tygodni. Z tym że u mnie w przychodni jeśli wszystko było ok nie dzwonią a jeśli coś by było nie tak wtedy bym dostała telefon. Może spróbuj się z nimi skontaktować czy już są wyniki.
 
Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
U mnie tak samo jak u @Aurorah. Umówiłam się z nimi, że jak jest ok to nie dzwonią. Trzeba sobie wynik odebrać osobiście. Ale oczywiście wszystko zależy od miejsca. Ja miałam wynik do 1,5 tygodnia.
 
Po skończonym badania pani w rejestracji powiedziała, że lekarz będzie za dwa tyg i wyniki a była cisza więc zadzwoniłam w zeszłym tyg i okazało się, że do 14 dni roboczych będą. Najpierw mam dostać telefon a dopiero email z wynikami. Jeżeli do jutra nie będzie a na to się zanosi to chyba znów zadzwonię.
 
Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
u mnie równo tydzień czekałam 11tego miałam usg a wyniki na email 18tego
 
reklama
Do góry