reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja mam szpital w domu. Cora kaszle i smarka, młodszy oczy zaropiale, najstarszy gardło!
My z mężem stwierdziliśmy że przestajemy się zabezpieczać, jak się uda to super! Ja co prawda trochę za bardzo się nakręciłam ale udało się! Też czekam na wizytę i doczekać się nie mogę a to dopiero 2 grudnia! To będzie 7+6.
Ja 1.12 w 9+2 i liczę na to że będzie już ładnie widać gdzie główka, rączki, nóżki 🥰
 
reklama
Kurde nie stresujcie mnie, mi dużo nie trzeba haha 😂 właśnie zawsze ale to zawsze mi zimno a teraz mogłabym stopami prasować bo aż parują 😂
Ja mam dzisiaj wolne, zrobiłam też synowi dzień wolny od szkoły, byliśmy na zakupach, zaraz się za obiad zabieram i w między czasie oglądamy "jak zostać kotem" 3 raz ale co tam ... :)
 
U mnie dziś po wizycie i mamy pęcherzyk ciążowy 4mm, pokrywa się z om i wychodzi jakieś 5+0/ 5+1 🥳 Dobrze, że trafił do macicy i niech się tam trzyma z całych sił, ja po owulacji miałam 14mm endometrium, więc powinien mieć wygodnie 😁

Dzisiaj mam taki dzień bez sil, nie wiem czy to ta pogoda, czy co, ale mam spadek formy, a może stres troche opadł i organizm potrzebuje odpoczynku😴

Bety nie musze badać przez jakiś tydzień wiec luzik 🥳
 
Ja 1.12 w 9+2 i liczę na to że będzie już ładnie widać gdzie główka, rączki, nóżki 🥰
Mamy w te same dni wizyty ja właśnie po USG jestem dzidzia ma się dobrze ponad 15 mm serduszko bije ale nie dali posłuchać założyli mi kartę ciąży i następna wizyta 1.12 już w szpitalu bo będą mnie prowadzić ponieważ miałam w lutym usuwany mięśniak 12cm i muszę rodzić też w szpitalu. Ja się dzisiaj znowu czuje kiepsko brak mocy i mdłości
 
słuchajcie własnie sie dowiedziałam ze nie zostanie mi przedłuzona umowa , co w tym wypadku ? czy jak pójde na zwolnienie to to zostanie uznane ? jestem kompletnie w rozsypce , doradzcie cos zeby było dobrze ..
 
reklama
Do góry