reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

A oprócz zmian nastrojów, macie jeszcze jakieś dolegliwości. Mnie np. męczą mdłości ale wieczorem nie od rana. Nastroje zmienne w poprzednim tygodniu, na szczęście już się sytuacja uspokoiła
 
reklama
A oprócz zmian nastrojów, macie jeszcze jakieś dolegliwości. Mnie np. męczą mdłości ale wieczorem nie od rana. Nastroje zmienne w poprzednim tygodniu, na szczęście już się sytuacja uspokoiła
U mnie bole jelit, wzdecia, bol piersi, tak od 11 do 16 mdlosci okropne juz 3 dzien, bol brzucha nadal, okropny wkur* nie wiadomo czemu. Poplakalam sie dzisiaj na filme mimo, ze nie bylo tam nic takiego 😂
No i ciaaagle uczucie glodu, burczenie w brzuchu 1h po wielkim posilku 🤦‍♀️
 
U mnie bole jelit, wzdecia, bol piersi, tak od 11 do 16 mdlosci okropne juz 3 dzien, bol brzucha nadal, okropny wkur* nie wiadomo czemu. Poplakalam sie dzisiaj na filme mimo, ze nie bylo tam nic takiego 😂
No i ciaaagle uczucie glodu, burczenie w brzuchu 1h po wielkim posilku 🤦‍♀️
Ah no i nadal nie moge spac w nocy, znaczy spie ale budze sie juz o 5-6.
Plus ciagle chce mi sie pic, momentami jakbym miala giga kaca.
 
U mnie bol podbrzusza taki nudzący, źle bardzo śpię tak jak w sumie większość chyba tutaj :D ogólnie to u mnie za to jest brak apetytu :) tak naprawdę jedyne na co mam ochotę to pierogi i głównie to jem :D
 
Mi się kończy luteina więc musiałam umówić wizytę na jutro ale nie nastawiam się za bardzo że coś zobaczymy bo u mnie jutro dopiero 4+4dni więc jeszcze wcześnie :) 24 listopada mam dopiero taka wizytę ze liczę że już wtedy coś więcej zobaczymy
 
Ja narazie tylko humorki mam. Najgorsze jest to, ze generalnie jestem cholerykiem wiec jak dochodzą hormony to już armagedon🤦🏻‍♀️ja jutro usg powinno być już coś widać bo jutro 6tydzien
 
A oprócz zmian nastrojów, macie jeszcze jakieś dolegliwości. Mnie np. męczą mdłości ale wieczorem nie od rana. Nastroje zmienne w poprzednim tygodniu, na szczęście już się sytuacja uspokoiła

Ja właśnie jestem bardzo nerwowa, senna, mam bóle brzucha, mdłości i brak pamięci. 🤦🏻‍♀️
Poprzednie dwie ciąże mnie nie oszczędzały i już czuje, ze ta tez nie będzie.
 
U mnie kłujące bóle podbrzusza, ciągle zmęczenie, rano budzę się znacznie wcześniej i już nie mogę spać (dziś rekord, 5:30), codziennie od rana do ok 10-12 nudności (dziś także wymioty, oby tylko dziś), często chodzę siku, w nocy z 2 razy, ból piersi, wahania nastrojów, mogę zjeść raczej dość mało na raz, ale szybko robię się głodna. Chyba wszystko co się da. Dzisiaj zdecydowanie najgorszy dzień jeśli chodzi i o wymioty i o wahania nastroju. Oby jutro było lepiej, bo nie wyobrażam sobie w takim stanie chodzić do pracy
 
reklama
A oprócz zmian nastrojów, macie jeszcze jakieś dolegliwości. Mnie np. męczą mdłości ale wieczorem nie od rana. Nastroje zmienne w poprzednim tygodniu, na szczęście już się sytuacja uspokoiła
U mnie na razie skromnie. Czasami mrowienie w piersiach i wrażliwe sutki ale nawet nie codziennie, zgaga za to wieczorami się odzywa, no dzisiaj pojeździłam z dzieciakami na hulajnodze i brzuch dał się we znaki! Mdłości jako tako nie mam ale gule w gardle czuje. A i od wczoraj trochę częściej chodzę siku. Dziś równo 5+0😀
 
Do góry