reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja rozmawiałam o tym z lekarzem (on zaczął temat) ale skierowania nie dostałam bo jestem na to za młoda. Polecił mi miejsce w którym mogę zrobić prywatnie. Gdyby mógł mi wystawić to już na tej wizycie by wystawił skierowanie, bo na to tez się czeka więc żeby zdążyć między 11 a 13 tygodniem to tak naprawdę już trzeba się umawiać.
Zależy od dr. Ja miałam wiek więc bez problemu ale znam parę osób co ginekolodzy wymyślali powód żeby wystawić skierowanie
 
reklama
Dziękuję wszystkim za życzenia 😘❤️

Co do prenatalnych to ja w poprzedniej ciąży dostałam bez problemu skierowanie mimo że miałam 34 lata i w dniu porodu również. Jak dzwoniłam do poradni to ustalili sami termin po skończonym 14 tc dopiero....
 
Cześć dziewczyny. Czy mogę przyłączyć się do was na jakiś czas? Dopiero zaczynam starania więc nie urodzę raczej w lipcu 2024, bardziej mam szanse na sierpień.
 
Cześć dziewczyny. Czy mogę przyłączyć się do was na jakiś czas? Dopiero zaczynam starania więc nie urodzę raczej w lipcu 2024, bardziej mam szanse na sierpień.
J jestem po transferze i czekam na testowanie. Jeśli się uda to w zależności od kalkulatora wypada ok 27 lipca
 
Zależy od dr. Ja miałam wiek więc bez problemu ale znam parę osób co ginekolodzy wymyślali powód żeby wystawić skierowanie
O to w sumie chyba zapytam jeszcze ginekologa na nfz. Jestem po jednym poronieniu więc jest to jakieś wskazanie, ale mam 26 lat. Zobaczymy, nie zaszkodzi spróbować zwłaszcza że wizyta będzie na nfz
 
Zależy od dr. Ja miałam wiek więc bez problemu ale znam parę osób co ginekolodzy wymyślali powód żeby wystawić skierowanie
Ja też mając 33 lata dostałam skierowanie, doktorek nawymyślał i powiedział co mam mówić w razie co. Ale nie było w tedy terminów ( miałam być zapisaną za pół roku🤦‍♀️🤦‍♀️)
Cześć dziewczyny. Czy mogę przyłączyć się do was na jakiś czas? Dopiero zaczynam starania więc nie urodzę raczej w lipcu 2024, bardziej mam szanse na sierpień.
Hej. Myślę że lepiej by ci było w staraniach. Tam dziewczyny mają na prawdę potężna wiedzę jeżeli chodzi o starania. Sama spędziłam tam tylko 2 miesiące a nauczyłam się o swoim ciele więcej niż przez całe życie. Ale nóż widelec się uda i jednak będziesz lipcowa mamą! Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry