reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Obniżenie nastroju. Częste wstawanie i skurcze przepowiadające coraz częściej ale stabilnie póki co
A najgorzej że tak mnie mnie boli krocze/pachwiny że się obrocic nie mogę w nocy 🥲 no i kręgosłup mnie boli,tak jak na okres. No i mała jak się wierci to czuję normalnie nie powiem gdzie ,jakby się już szykowała to wyjścia ale narazie nic z tego 🥲 brzuch też mi się obniżył
Obniżenie nastroju... ja to chodze wkur.... na wszystko, bo w nocy wstaje co chwilą na siku i jestem nie wyspana..
ja nie czuje jeszcze bólu w kroczu na szczęście, bo czekam na cc, wstępnie mam termin cc na 15.07 czyli w 39 tygodniu, ale boję sie, ze nie dotrwam i zacznie sie cos wcześniej, myślałam że cc robią ok 38 tc, a na wizycie mi powiedziała, że jak jest wszystko ok i szyjka ok to chcą do 39 tygodnia dziecko trzymać w brzuszku, bo im dłużej tym lepiej. Mam stres ogromny.
 
Ja już
Obniżenie nastroju... ja to chodze wkur.... na wszystko, bo w nocy wstaje co chwilą na siku i jestem nie wyspana..
ja nie czuje jeszcze bólu w kroczu na szczęście, bo czekam na cc, wstępnie mam termin cc na 15.07 czyli w 39 tygodniu, ale boję sie, ze nie dotrwam i zacznie sie cos wcześniej, myślałam że cc robią ok 38 tc, a na wizycie mi powiedziała, że jak jest wszystko ok i szyjka ok to chcą do 39 tygodnia dziecko trzymać w brzuszku, bo im dłużej tym lepiej. Mam stres ogromny.
Mam nadzieję że u mnie nie będzie trzeba robić cc.
Ja też miałam stres, narazie minął. Zoabczymy co będzie jak mnie już złapią skurcze. Pewnie stres też dojdzie 😅
A najgorsze jest to że kogo nie spotkam ,nawet obcy ludzie jak zagaduja to od razu" co będzie chłopak?" 😅😅Ja mówię że nie ,bo dziewczynka ,bo co wizytę pytam.
Byłyby jaja gdyby faktycznie był chłopak ale wątpię 🤭
 
reklama
a kiedy masz lekarza? Ja mam termin na 5go i dzis byłam i cisza, nic się nie rusza
Teraz mam 28.06 ostatnia wizytę przed planowanym terminem. Skacze na piłce codziennie 🥲 staram się dużo ruszać ale to zależy od dnia czy mam siłę. z seksem u nas jest problem więc pozostaje mi czekać do terminu 😔 tak to może być sie ruszylo
 
Do góry