reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Niestety dziewczyny ja już nie jestem w stanie nic przyspieszyć , na bieżąco wysyłam nicki , teraz wsyzskto w rekach aniaslu .
 

Załączniki

  • IMG_6676.png
    IMG_6676.png
    88,6 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_6677.png
    IMG_6677.png
    128,8 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_6678.png
    IMG_6678.png
    61,4 KB · Wyświetleń: 50
Cześć Dziewczyny, jestem po wizycie wszystko jest w porządku serduszko bije ❤ tylko jest ich dwoje! Jestem w takim szoku że nie wiem jak sie nazywam 😅
oooo jejjjj to dopiero wieści gratulacje podwójne😍 ! To już mamy Was dwie z bliźniakami cudnie niech tam zdrowo sobie i pięknie rosną 🥰
 
reklama
Sądzę że moja lekarka była w nie mniejszym szoku. 😅 kompletnie się tego nie spodziewałam, dwa lata się staraliśmy i nie mieliśmy żadnej stymulacji owulacji. No ale cóż trzeba się z tym oswoić i wziąć to na klatę 😂
na klatę to będziesz brać w lipcu dwa skarby 😝😝

Jak w ogóle Wasze samopoczucia dziewczyny? bo widzę że różnie ? Ja z jednym maluchem w brzuchu od dwóch dni ledwo ciągnę, załatwiłam sobie receptę na xonvee i dziś wieczorem wezmę, kazałam mężowi wykupić jak będzie wracał z pracy bo nie wiem jak do pracy dam radę iść, poranki, ba do południa to jest jakaś masakra🤢 tak gadałam że wcześniej wodą nawet wymiotowałam a teraz jest lepiej ,no mogłam nie krakać bo dziś to wróciło i cały dzień mnie podbija nic a nic nie jest lepiej ale chociaż już nie 🤮 jak z rana
 
Do góry