reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dodam rozpiskę na pewno, planowałam wczoraj, ale tak myślę, że wszystkie albo prawie wszystkie jesteśmy jeszcze przed pierwszą wizytą, więc myślę, że lepiej zrobić to w drugiej połowie miesiąca. Co o tym sądzicie?
Nie wiem czy można kogoś dodać do administrowania, w chciałabyś?

Moze wlasnie lepiej w drugiej polowie miesiaca, jesli jestesmy jeszcze przed wizytami 😊
 
reklama
oby bo ja dzisiaj mam różne dziwne myśli 😰 mam nadzieję że będzie ok... z tego strachu nawet nie powiedziałam jeszcze mojemu chociaż wiem od wtorku, dzisiaj będę już musiała, bo mamy firmę i musi zawołać na jutro inną osobę skoro ja nie mogę dźwigać ale mam stracha że znowu powiem a potem nic z tego nie będzie
Jeśli Cię to pocieszy to ja nie miałam w zasadzie żadnych objawów w poprzedniej ciąży, tylko nie miałam ochoty na słodycze w pierwszym trymestrze i tyle :D A urodziłam zdrową dzidzię.
 
Dodam rozpiskę na pewno, planowałam wczoraj, ale tak myślę, że wszystkie albo prawie wszystkie jesteśmy jeszcze przed pierwszą wizytą, więc myślę, że lepiej zrobić to w drugiej połowie miesiąca. Co o tym sądzicie?
Nie wiem czy można kogoś dodać do administrowania, w chciałabyś?
To zależy co powie lekarz i czy wszystko będzie ok. Choć bardzo liczę że doczekam z Wami do lipca to wiadomo wszystko się może zdarzyć
 
Dziewczyny jeszcze jedna rzecz, teraz mi leci 6 tydzien, a za 3 tyg mam andrzejki, duza impreza, dosc sporo za nia zaplacilismy i nie ma mozliwosci odsprzedania czy tez zwrocenia biletow. Czy na moim miejscu byscie poszly? Partner mowi, ze jak bede sie dobrze czula to spoko ale z drugiej strony nie wiem czy powinnam tanczyc? Czy lepiej sobie darowac?
Powiem Ci,że w poprzedniej ciąży wyjechałam w góry(nie wiedziałam jeszcze o ciąży) robiliśmy kilkanaście kilometrów dziennie po górach. Po tygodniu po powrocie zorientowałam się, że jestem w ciąży (7 tydzień). Teraz biega w domu energiczny 9-latek😁
 
reklama
Do góry