reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

U mnie Młodsza 6 lat też zwykle wędruje w nocy - ale ja wolę ją niż męża bo ona śpi w jednej pozycji i luz. A mój to się kręci kilka razy w nocy przez cukrzycę :(
 
reklama
Mój syn ma 5 lat i, spi albo ze mną albo z tata, ja lubię z nim spac przytule się i usypiam w mig za to mąż tez chrapie i jak nie usne wcześniej niż on to mam po nocy córka 8lat spi sama :)
 
Dla mnie idealnym terminem był koniec kwietnia - było już ciepło, ale nie męczyłam się w upały, młody wyszedł chyba następnego dnia już do ogrodu po powrocie ze szpitala.
Dokładnie tak! Wg mnie to też super termin. Ciut lepszy może tylko czerwiec. Ale właściwie od samego początku można wychodzić z dzidzią na spacer, nie trzeba tak ubierać i siebie też. Z synem pamiętam, że nim ubrałam jego, a sama byłam już prawie w pełni ubrana tylko kurtkę narzucałam na koniec, to byłam upocona jak szczur ;) a nasze bąble już na zimę będą właściwie się przesiadać w spacerówki ;)
 
Mój 4 latek też większość nocy u mnie w łóżku ;) Poniekąd mąż czasami emigruje z wyra częściej niż syn, bo ostatnio albo przeziębiony więc musiał znaleźć dla siebie inny kąt albo wstawał na samolot tak wcześnie, a że to słoń to by nas wszystkich obudził i byśmy od 4 w nocy rządzili ;) Natomiast mi się z synkiem super śpi! To jest idealna przytulanka. Ja całą noc potrafię przespać w jednej pozycji i on też, a on jest taki cieplutki, że mi cudownie ciepło w wyrku. Mąż za to chrapie i wierci się jakby miał robaki w dupce ;P Na przytulankę nijak się nie sprawdza :)
Do tej pory czasami z moimi bąblami śpię. Czasami synkowi się zdarzy przyjść w nocy (7lat), albo jak ktoreś chore to zgarniam do siebie, no i jak Pana Małża nie ma to wtedy dzieci nawet nie pytają tylko od razu po myciu pakują się do mnie do wyra 😁. Uwielbiam z nimi spać, nie chrapolą i tak słodko się wtulają ❤️.
 
Ja pierwszą córkę mam z października to nie fajnie, bo zaraz zima, tu takie maleństwo to na polko na chwilę, a druga mam z mają i dla mnie właśnie tak kwiecień maj najlepiej, nie ma jeszcze upałów i jeszcze całe lato przed nami. Teraz niby mam na 4 lipca z om ale z usg było już większe ale o terminie dr nie mówił ale po cichu mam nadzieję na koniec czerwca
 
Moja 6 latka tez do mnie przyłazi a już myślałam że my dziwni jesteśmy ale widzę że nie jest ze mną tak źle że to normalne:)

Jejq co do objawów to mam dość jakie ja mam wzdecia czy wy też tak macie.??? Masakra normalnie wydelo mnie że szok i cały czas coś mnie w brzuchu ciągnie kluje I pływa na zawal zejdę a to tylko wzdecia
 
U mnie Młodsza 6 lat też zwykle wędruje w nocy - ale ja wolę ją niż męża bo ona śpi w jednej pozycji i luz. A mój to się kręci kilka razy w nocy przez cukrzycę :(
No ja też właśnie lepiej śpię z synem obok niż z mężem :) Cóż ;) Jeszcze mój mąż mega ciężki więc jak się wierci to prawie łóżko przestawia.
 
Ja pierwszą córkę mam z października to nie fajnie, bo zaraz zima, tu takie maleństwo to na polko na chwilę, a druga mam z mają i dla mnie właśnie tak kwiecień maj najlepiej, nie ma jeszcze upałów i jeszcze całe lato przed nami. Teraz niby mam na 4 lipca z om ale z usg było już większe ale o terminie dr nie mówił ale po cichu mam nadzieję na koniec czerwca
Ja syna koniec września i właśnie nie chciałam powtórki. Już nie mówiąc o tym, że by starszy przynosił całą tablicę Mendelejewa w zakresie chorób z przedszkola do domu na noworodka, a tak w lipcu ma miesiąc wolnego więc będziemy urzędować w domu. Sierpień też w przedszkolu w miarę wolny od chorób, gorzej zaczyna się robić właśnie w październiku. Obym nie wystrzeliła się w kosmos tylko z tego wszystkiego w lipcu ;)
 
My się teraz remontujemy i mam w planie do sypialni wstawic łóżko 180 cm szerokosci. Z gory zakladam, ze Maleńtas będzie dlugo z nami spal, a jak starsze będà miały też potrzebę się w nocy poprzytulać to będzie wygodniej. Osobiście zauważam, że jak dzieci mają gorszy dzień - np. duzo emocji, albo w szkole ktos przykrosc sprawil to szybciej wracacją do dobrego nastroju po nocce z nami 😀
 
reklama
Dziewczyny bylo 1032 jest 2232

Moja 6 latka tez do mnie przyłazi a już myślałam że my dziwni jesteśmy ale widzę że nie jest ze mną tak źle że to normalne:)

Jejq co do objawów to mam dość jakie ja mam wzdecia czy wy też tak macie.??? Masakra normalnie wydelo mnie że szok i cały czas coś mnie w brzuchu ciągnie kluje I pływa na zawal zejdę a to tylko wzdecia
Jezeli chodzi o wzdecia to mam to samo...
Jiz nie wiem co mam robic 🙈
 
Do góry