reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Biedna :( Kurczę,mamy XXI wiek, czemu kopbiety muszą rodzić w męczarniach? Wiem,że sporo kobiet czuje się tragicznie po cc i wolą sn, a ja przeciwnie tak jak Ty świetnie zniosłam cc, szybko wstałam i zaczęłam funkcjonować. Jak mi gin powie, że nie planuje u mnie cc to chyba będę szukała kliniki w Lublinie, zapłacę pare groszy ale będzie bez stresu.
Wiesz to trochę moja wina, mój lekarz widział wskazania do cesarki wcześniej ale powiedziałam że chce spróbować naturalnie. W poniedziałek tez już chciał mnie brać na stół ale przyszedł ordynator i powiedział że dziś urodzę to uznałam że jeszcze wytrzymam ale nie poszło.
 
reklama
Biedna :( Kurczę,mamy XXI wiek, czemu kopbiety muszą rodzić w męczarniach? Wiem,że sporo kobiet czuje się tragicznie po cc i wolą sn, a ja przeciwnie tak jak Ty świetnie zniosłam cc, szybko wstałam i zaczęłam funkcjonować. Jak mi gin powie, że nie planuje u mnie cc to chyba będę szukała kliniki w Lublinie, zapłacę pare groszy ale będzie bez stresu.
Ja jestem w pierwszej ciąży, więc nie wiem jakby było, ale jestem z góry nastawiona na cesarkę 'na życzenie'. Mam paniczny lęk przed proodem sn, a w państwowym szpitalu to już ogóle. Na szczęście u mnie w mieście jest klinika w której cesarka kosztuje 4500zl, w tym wiadomo osobny pokój razem z partnerem itd. Także mnie nikt nie namowi na próby rodzenia [emoji6]
 
Dziewczyny a jest tu ktoś z Warszawy, żeby się powymieniać informacjami odnośnie lekarzy/szpitali? :)
@Majeczka788 @Wrzosek
Też jestem z Warszawy i mam pakiet w Medicover 🙂 Raczej nie mam zamiaru chodzić na podwójne wizyty na nfz/inny lekarz prywatnie. Co do szpitala, to faktycznie ciężki wybór 🙂 Narazie jestem przed pierwszym USG więc jeszcze jest czas, żeby się nad tym zastanawiać 🙂

I ja jestem z Warszawy, mam polisę w Allianz i pakiet w enel-med A od nowego roku w luxmed.
Enel-med i luxmed to od pracodawcy więc korzystam z polisy Allianz. W Allianz mam większy wybór placówek i dzięki temu chodzę do prywatnej przychodni na Pradze południe. Co do szpitala to ja już raczej zdecydowałam, chce tam też chodzić do szkoły rodzenia. I szczerze nie wybierałabym szpitala św Zofii czy na Infanckiej bo są tak popularne, że nie chciałabym odbić się od drzwi w dniu porodu.
 
I ja jestem z Warszawy, mam polisę w Allianz i pakiet w enel-med A od nowego roku w luxmed.
Enel-med i luxmed to od pracodawcy więc korzystam z polisy Allianz. W Allianz mam większy wybór placówek i dzięki temu chodzę do prywatnej przychodni na Pradze południe. Co do szpitala to ja już raczej zdecydowałam, chce tam też chodzić do szkoły rodzenia. I szczerze nie wybierałabym szpitala św Zofii czy na Infanckiej bo są tak popularne, że nie chciałabym odbić się od drzwi w dniu porodu.
Moja pierwsza myśl a pro po szpitala to właśnie Inflancka 😀 Nawet mój mąż tam się urodził 🙈🙈
 
Ja jestem w pierwszej ciąży, więc nie wiem jakby było, ale jestem z góry nastawiona na cesarkę 'na życzenie'. Mam paniczny lęk przed proodem sn, a w państwowym szpitalu to już ogóle. Na szczęście u mnie w mieście jest klinika w której cesarka kosztuje 4500zl, w tym wiadomo osobny pokój razem z partnerem itd. Także mnie nikt nie namowi na próby rodzenia [emoji6]
Też tak miałam, nigdy nie chciałam porodu naturalnego potem gdzieś w połowie ciąży z córką coś mi hormony zaczęły wariować i nagle że będę rodzić naturalnie :) jak wariatka się uparłam ale skończyło się cesarką z której jestem zadowolona. Blizna jest mała, nie przeszkadza jak tatuaż ;) Mam nadzieje że do lipca sprawa z covidem się wyciszy i mąż będzie mógł odrazu po zobaczyć maluszka i go kangurować bo teraz nie ma takich możliwości.
 
Czy któraś z Was bierze acard? Lekarz mi w pon przepisał 1x1 ale zapomniałam zapytać w jakim celu mam go brać (przypomnę, że jestem po poronieniu). Może któraś z Was mnie oświeci w jakim celu się go stosuje?
 
Ja jestem w pierwszej ciąży, więc nie wiem jakby było, ale jestem z góry nastawiona na cesarkę 'na życzenie'. Mam paniczny lęk przed proodem sn, a w państwowym szpitalu to już ogóle. Na szczęście u mnie w mieście jest klinika w której cesarka kosztuje 4500zl, w tym wiadomo osobny pokój razem z partnerem itd. Także mnie nikt nie namowi na próby rodzenia [emoji6]

Wow, 4500 to już oporowo. W Białymstoku chyba z 3 tyś, ale muszę się jeszcze rozeznać co do Lublina. No ja mam nadzieje, ze tak jak w tym roku tak i za rok w okresie letnim bedzie troche luzniej z covidem.
 
Ja też :) Jednak w Warszawie Lux Med, Medicover itd. działają już prawie jak NFZ - typowa masówka dlatego zastanawiam się czy nie konsultować się dodatkowow z jakimś lekarzem prywatnie. Zastanawiam się też czy nie znaleźć lekarza pod kątem porodu, który by pracował w wybranym przeze mni szpitalu :) Tylko pytanie - który szpital wybrać :)
@Majeczka788 @Wrzosek
Też jestem z Warszawy i mam pakiet w Medicover 🙂 Raczej nie mam zamiaru chodzić na podwójne wizyty na nfz/inny lekarz prywatnie. Co do szpitala, to faktycznie ciężki wybór 🙂 Narazie jestem przed pierwszym USG więc jeszcze jest czas, żeby się nad tym zastanawiać 🙂
Obecnie to początek ciąży, wiec zobacze jak bedzie wyglądała opieka. Sprawdzałam opinie o lekarzach którzy robią usg 11-13+6 i wybór jest kiepski a czas wizyty to 10 minut, wiec tu zastanawiam sie nad usg jeszcze gdzieś prywatnie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewa tak w ogóle, u mnie dzisiaj 7+2. Po ostatnim tygodniu mdłości od rana do nocy dzisiaj się obudziłam i mdli mnie tylko trochę. I co robi moja głowa zamiast się cieszyć, już przeżywam że jeszcze 2tyg do wizyty a co jak coś się źle rozwija.. [emoji35][emoji35] Zła jestem sama na siebie za takie myśli
 
reklama
I ja jestem z Warszawy, mam polisę w Allianz i pakiet w enel-med A od nowego roku w luxmed.
Enel-med i luxmed to od pracodawcy więc korzystam z polisy Allianz. W Allianz mam większy wybór placówek i dzięki temu chodzę do prywatnej przychodni na Pradze południe. Co do szpitala to ja już raczej zdecydowałam, chce tam też chodzić do szkoły rodzenia. I szczerze nie wybierałabym szpitala św Zofii czy na Infanckiej bo są tak popularne, że nie chciałabym odbić się od drzwi w dniu porodu.
Nie wiem jak w sw Zofii ale podobno szpital na Inflanckiej nie odsyła pacjentek.
 
Do góry