reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, nie nadrobię tych kilku dni, mam nadzieje, ze u was wszystko ok i serduszka biją :)

Ja się nie odzywałam bo mam jakiś spadek formy. Siedzę w domu już na L4 i praktycznie przesypiam polowe dnia. Do tego mam trochę dola z powodu cukrzycy ciążowej i trzymania diety. Jest mi ciężko tak się z dnia na dzień przestawić na zdrowe jedzenie bez cukru, bo przed ciąża prowadziłam niezbyt zdrowa diete i zwyczajnie mi brakuje białego pieczywa czy cukierka. :/ Do tego jestem na grupie cukrzycowej na fb i tam jest takie szczucie na dziewczyny no masakra.. tego nie jedz, tego tez nie wolno bo nawet jak masz dobry cukier po kanapce z ciemnym pieczywem to skąd wiesz czy po 15min ten cukier tak ci wybija ze szkodzisz dziecku. Muszę się chyba wymiksować z tej grupy dla dobra mojego zdrowia psychicznego. W dodatku nie ma jeszcze zapisów do diabetologa u mnie w mieście wiec radzę sama a wiem ze pewnie wjedzie zaraz insulina. :(
O matko co za wariaty. Kochana zdrowy rozsądek 😘
 
reklama
Hej Dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć, czytam Was od początku, ale nie miałam odwagi napisać przed usg. Ukochane serduszko zobaczyłam w sobotę [emoji3590] Mam 37 lat i w domu 2 letniego synka. Aktualnie jestem w 8+2. Planowany termin porodu to 10 lipca. Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnych ciąż [emoji256]

[mention]kolor nadzieji [/mention] Proszę o dopisanie [emoji3526]
Witamy
 
Nifty sa rozne rodzaje?? Bo zaczelam sprawdzac jak to u nas cenowo w De wyglada i pojawilo sie 520 e, a na str ginekologa od prenatalnych widzialam przedzial cenowy od 130-350 e
 
reklama
Do góry